logo

reklam

10 Ağustos Yeni Türkiye’nin Miladıdır…..

SBB_9059

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik ile şehrin kuzeyinde önemli temaslarda bulundu. Karasu Belediyesi Başkanı Mehmet İspiroğlu ve AK Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı’nın da yer aldığı programda Karasulu meclis üyeleri, muhtarlar, STK’lar ve mahalle temsilcileri ile bir araya gelen Başkan Zeki Toçoğlu, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin Yeni Türkiye yolunda çok önemli bir dönüm noktası olduğuna dikkat çekti. Toçoğlu, “30 Mart’ta nasıl el ele gönül gönüle olmuş örnek bir tablo ortaya çıkardıysak, 10 Ağustos’ta da potansiyelimizin bilincinde olarak istikrarlı bir tabloyu Ankara’ya sunacağız” diye konuştu.

SBB_9041

Daha Hızlı Büyüyen Bir Türkiye

Konuşmasının devamında Türkiye’nin daha hızlı kararlar verebilmesinde Cumhurbaşkanlığı makamının önemine değinen Başkan Toçoğlu, “Türkiye’nin daha hızlı kalkınması, karar verme mekanizmalarını çok daha sistemli hale getirebilmesi için önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimleri çok önemlidir. Medeniyetler arasında devam eden kıyasıya yarışta yolumuza aynı kararlılıkla devam edebilmemiz için bu seçimler büyük öneme sahip. İşte bu nedenlerden dolayı Sayın Başbakanımızı Çankaya’ya çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. Çünkü bu coğrafyamız için de Sayın Başbakanımızın çok büyük önemi var. Allah yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

SBB_9090

Milli İrade Milli Güç

İl Başkanı Recep Uncuoğlu ise, “Türkiye siyaseti için Cumhurbaşkanlığı seçimleri çok önemli bir milat olacak. Bu zamana kadar vesayetin bekçiliğini yapan Cumhurbaşkanlarını gördük, yeni kaoslara, yeni krizlere yol açan çok çeşitli gelişmelere hepimiz çok yakından tanıklık ettik. Bu gelişmelerin ekonomik hayata yansımalarını hepimiz çok yakından tecrübe edindik. Ancak artık milletin oyları ile o makamda bulunacak Cumhurbaşkanı, Türkiye siyasetine, bürokrasine, devlet geleneğine çok önemli katkılar sağlayacak. Türkiye’de millet iradesini temsil eden sağlam bir irade söz konusu olacak. Günler geçtikçe birtakım adaylarında bu milletin hissiyatına, maneviyatına ters düşecek gaflar içerisinde olduğuna tanıklık ediyoruz. 10 Ağustos’ta Türkiye, ülkeye hizmet edecek yeni bir makam kazanacak. İnşallah bu yarışın kazananı bizlerin güçlü desteği ile milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan olacak” diye konuştu.

SBB_9144

Share
385 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ