logo

reklam

ENVER TOÇOĞLU İYİ PARTİDEN BİRİNCİ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI OLABİLİR Mİ?

SERDİVAN İLÇESİNDE DÜNYAYA GELEN VE GENİŞ BİR SÜLALE İLE DOSTLUK ÇEVRESİNE SAHİP OLAN – MÜTEVAZİ ALÇAK GÖNÜLLÜ,ESKİ SENDİKACI,ESKİ SPORCU OLAN,ENVER TOÇOĞLU,SAKARYA’NIN YETİŞTİRDİĞİ MÜCEVHERLERİNDEN BİRİ OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİM.

BENİM BU KÖŞE YAZIMI OKUYAN BAZI KESİMLER ,ŞUNU SÖYLEYEBİLİRLER.İSMAİL AYDIN,ENVER TOÇOĞLU’NUN YAKINIDIR.

EVET,BUNU İNKAR ETMEK MÜMKÜN DEĞİL.AMMA BEN ENVER TOÇOĞLU’NLA AKRABA OLMADAN EVVEL,TCDD,VAGON FABRİKASINDA BERABER İŞÇİYDİK VEDE DEMİR SPOR FUTBOL TAKIMINDA BİRLİKTE TOP OYNUYORDUK.

DAHA SONRA,ENVER TOÇOĞLU ,EMİN ADIMLARLA İŞÇİNİN HAKKINI KORUMAK İÇİN,SENDİKANIN ÇEŞİTLİ KADEMELERİNDE ,İŞÇİLERİN YOĞUN VE İNANÇLI SEVGİLERİMLE,YÜKSELEN ENVER TOÇOĞLU TÜRK İŞ MALİ SEKRETERLİĞİNE,DEMİRYOL İŞ -SENDİKA BAŞKANLIĞINA VEDE,SSK,MÜDÜRLER KURULU ÜYELİK GÖREVİNDE BULUNURKEN,SAKARYALI VATANDAŞLARINA SAĞ,SOL GÖZETMEDEN ,HERKESE YARDIM EDEN ,GERÇEK SAKARYALI DELİKANLIYDI.

EVET ,ENVER TOÇOĞLU BELKİ,ZAMAN ZAMAN PARTİ DEĞİŞTİRMEKLE ,BAZI HALKIMIZ, TARAFINDAN ELEŞTİRİLER ALMIŞ OLSA DA ,ENVER TOÇOĞLU SAKARYA HALKININ KALBİNDEN ASLA SEVGİSİ EKSİK OLMADI. SAKARYA HALKI ENVER TOÇOĞLU’NUSEVGİYLE ANDI.

ENVER TOÇOĞLUNU YAKINDAN TANIYAN BİRİ OLMAM NEDENİYLE, ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM.ENVER TOÇOĞLU DÜRÜSTTÜR,ÇALIŞKANDIR ,VEFALIDIR,DOSTTUR İNSANLARA YARDIM ETMEYİ SEVER GERÇEK BİR KÖYLÜ VE HALK ÇOCUĞUDUR. VE SAKARYALILARA HİZMET EDECEĞİNE ,KALBEN İNANANLARDANIM.ÇÜNKÜ ONUN KALBİNDE ALLAH KORKUSU,MERHAMET VE SEVGİ VARDIR.

DİLERİM,ENVER TOÇOĞLU BİRİNCİ SIRADAN , İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI OLUR .

Share
424 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ