logo

reklam

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sakarya da Coşkuyla Kutlandı…

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Türkiye’ nin her yerinde olduğu gibi ilimizde de coşku ve hey canla kutlandı. Cumhuriyetin kuruluşunun 92’nci yıl dönümü sebebiyle Atatürk Bulvarı’ndaki törende buluşan protokol ve vatandaşlar bayramı coşkuyla kutladı.

Kutlamalar sabah saat 09.00’da Vali Hüseyin Avni Coş’a yapılan tebriklerin kabulüyle başladı.

172

Daha sonra saat 10.00’ı gösterdiğinde tüm şehir protokolü ve vatandaşlar Adapazarı Atatürk Bulvarı’nda bir araya geldi. Bulvarda düzenlenen kutlama programına Vali Hüseyin Avni Coş,Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Emin Dursun,Büyük şehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayları Recep Uncuoğlu,Ali İhsan Yavuz,CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, çok sayıda protokol üyesi ve vatandaşlar katıldı.

137 224

Bulvardaki yolun ulaşıma kapatılarak oluşturulan platforma ellerinde bayraklarıyla gelen minikler ve vatandaşlar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

418 320

Tören Vali Hüseyin Avni Coş ,Garnizon Komutanı Albay Dursun ve Başkan Zeki Toçoğlu’nun vatandaşları ve protokolü selamlaması ile başladı.

3110

Share
762 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ