logo

reklam

Acar Ailesi’ne Samsun’dan gelin geldi

   Acar Ailesi’nin    en mutlu günü

 Sakarya’nın tanınmış ailelerinden Acar ailesinin yakışıklı oğlu İsmail İlkay Acar, gönlünü kaptırdığı güzeller güzeli Hatice Çilek Süer ile Esnaf Kefalet Düğün Salonu’nda gerçekleşen harika bir düğünle evlenerek, dünya evine girdi.

Hatice ile İsmail ACAR (15)

 Samsun’da kına, Adapazarı’nda Düğün

Sakarya’nın tanınmış ailelerinden Nigar & Merhum Arif Acar çiftinin Adapazarı Belediyesi personeli olan yakışıklı oğlu İsmail İlkay Acar ile aslen Samsun’lu olan Mecbure & Üzeyir Süer çiftinin güzel kızı Hatice Çilek Süer, Adapazarı Esnaf Kefalet Düğün Salonu’nda gerçekleşen muhteşem bir düğün töreniyle evlenerek, dünya evine girdi. Kurban Bayramı öncesinde Samsun’daki kız evinde yapılan kına gecesinde de Hatice ile İsmail çiftini, buradaki akraba ve dostları yalnız bırakmadı. Samsun’daki görkemli kına gecesi sonrasında Adapazarı’na gelen genç çift için bu kez de Adapazarı’nda muhteşem bir düğün yapıldı. İş, siyaset, spor ve Adapazarı Belediyesi’ne bağlı Erenler temizlik Şirketi çalışanlarının buluştuğu düğünde genç çift takı yağmuruna tutuldu. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren düğün de mutlulukları yüzlerinden okunan Hatice ile İsmail Acar çiftti düğün sonunda, bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan akraba, komşu ve dostlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Hatice ile İsmail ACAR (02) Hatice ile İsmail ACAR (03) Hatice ile İsmail ACAR (05) Hatice ile İsmail ACAR (08) Hatice ile İsmail ACAR (12) Hatice ile İsmail ACAR (15)

 

Share
1659 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ