logo

reklam

Acarlar Parkuru’nda Engel Tanımadılar

IMG_1735

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, engelli vatandaşlara yönelik moral gezilerini sürdürüyor.  Acarlar Longozu’nda gerçekleştirilen doğa yürüyüşünde, engelli vatandaşlar ve yakınları, doğal güzellikler arasında keyifli bir gün geçirdi. jpg

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü, engelli vatandaşlara yönelik moral gezileri düzenlemeye devam ediyor. Eylül ayı içerisinde Sapanca Gölü’nde dalış ve Okçular Baraj’ında balık tutma günü organize eden Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü, engelli vatandaşlara yönelik yeni bir etkinlik daha gerçekleştirerek, Acarlar Longozu’na gezi düzenledi. Müdürlük önünden hareket eden otobüsler ile Acarlar Longozu’na ulaşan engelli vatandaşlar ve yakınlarına, Karasu ilçesinden gelen engelli vatandaşlar da katıldı. Hazırlanan etkinlik alanında müzik eşliğinde eğlenen engelli vatandaşlar ardından Acarlar parkurunda yürüyerek, keyifli bir gün geçirdi.

 Etkinlikler devam edecek

Gerçekleştirilen doğa yürüyüşü hakkında açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Büyükşehir Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata daha fazla adapte olabilmeleri adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Düzenlediğimiz etkinliklerle hem engelli vatandaşlarımızın hem de ailelerinin moral ve motivasyonunu artırmayı hedefliyoruz. İnşallah, etkinliklerimiz devam edecek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na bizlere verdiği büyük destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Share
684 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ