logo

reklam
01 Nisan 2017

Açba: En zor günlerde devletimize sahip çıktık!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Zihni Açba, MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül ve MHP Adapazarı İlçe Başkanı Küçük Adatavır, Sakarya Radyo Mega ve Sakarya TV ailesini ziyaret ettiler.

Açba, Bülbül ve Küçük, Adatavır ve Sakarya TV Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Bulut, Gazeteci Hüseyin Özçelik ve Sakara TV Programcısı Yahya Bakır ile gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Ziyarette referandum sürecini değerlendiren, Açba ve Bülbül: “Devlet Bahçeli’nin Sakarya mitingi büyük önem arz ediyor” dediler.

Adatavır, Sakarya Radyo Mega ve Sakarya TV’yi ziyaret eden Açba ve Bülbül referandum sürecine değinirken: “Sakarya’dan herhangi bir sıkıntımız yok inanıyoruz ki çok yüksek bir oranla evet çıkacaktır. Sakaryalılar’ın feraseti her zaman bizim için yol gösterici olmuştur” dediler.

Adatavır, Sakarya Radyo Mega ve Sakarya TV’yi yakından takip ettiğini söyleyen MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba: “Basınımızın güçlü ve çok sesli olması önemli bu konuda Tarz Medya’nın öncü olacağını söyleyebilirim” dedi.

Devlet Bahçei’nin yarın Adapazarı Demokrasi Meydanı’nda yapacağı mitinge değinen Açba: “Sayın Genel Başkanımız Türkiye’nin en zor günlerinde memleketine ve hükümete sahip çıkmıştır. MHP olarak devletin bekası bizim için çok önemlidir bu konuda muhalefet değil elbette birlik oluruz” diye konuştu.

15 Temmuz darbe kalkışmasında Sakarya’nın efsane bir birliktelik ortaya koyduğunun altını çizen MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba: “Sayın Genel Başkanımız her ilde miting yapmayacak, ancak Sakaryalılar’ın destansı direnişi ve hainlere karşı tutumu tüm Türkiye’nin olduğu gibi sayın genel başkanımızı da heyecanlandırmış ve gururlandırmıştır. Bu sebeplerle Sayın Bahçeli mitinglerine Sakarya’yı eklememiz için özel talimat vermiştir.” Diye konuştu.

Share
489 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ