logo

reklam

ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ GAZETESİ VE NURETTİN ERYILMAZ

SAKARYATURK İNTERNET SİTEMİZİN,DEĞERLİ OKUYUCULARI.SİZLERE SELAM VE SEVGİMİZİ SUNARKEN,BU GÜNKÜ KÖŞE YAZIMDA BİR MEDYA DOSTTAN,BAHSETMEK, İSTİYORUM.

ÇÜNKÜ SAKARYA MEDYASINDA GÖREV YAPAN DOSTLARIM,BİR ÇOĞU ZORDA OLSA GÖREVLERİNİ SEVEREK YAPARLAR.İŞTE BUNLARDAN BİRİDE,SAKARYA’NIN EN ESKİ GAZETELERİNDEN BİRİ OLAN AKŞAM HABERLERİ GAZETESİ DAHA SONRA,ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ GAZETESİ OLARAK YAYIN HAYATINA DEVAM EDİYOR.

ESKİ ADI AKŞAM HABERLERİ GAZETESİ OLARAK,BU GAZETEDE,ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN ABDULLAH ÇELİK HOCAM İLE BENDE BU GAZETEDE,SPOR,HABER,MAGAZİN MUHABİRİ OLARAK GÖREV YAPTIM.

ZAMAN ZAMAN BU GAZETE EL DEĞİŞTİRİRKEN, ÇOK MUHABİRLER VE GÖREVLİLER GELİP GEÇTİ.BU GAZETENİN TEMEL,FELSEFESİ DEĞİŞMEDİ. HER ZAMAN HALKIN SESİ OLDU.DOĞRULARI YAYINLADI.

ASLA TARAF OLMADI,BUGÜN YIL 2018 GAZETENİN PATRONU,MUSTAFA SARI BAŞARILI OLUR MU ? OLMAZ MI ?ŞİMDİLİK BİLEMEM AMA,ADAPAZARI AKŞAM HABERLER GAZETESİNDE ,GÖREVLİ BİR DOST ARKADAŞIM VAR.

ADI NURETTİN ERYILMAZ,GAZETEDEKİ,GÖREVİ,HABER KOORDİNATÖRÜ,BU DOST KARDEŞİM,NURETTİN ERYILMAZ’DAN KISACA BAHSETMEK İSTİYORUM Kİ;BAZI DOST GAZETECİ KARDEŞLERİMİN KULAKLARINA KÜPE OLSUN.

BEN ACİZ HANE,ELLİ YILA YAKIN,HİÇ BİR ÇIKAR BEKLEMEDEN,HALKIMIN SESİNİ YETKİLİLERE DUYURMAYA AMATÖRCE ÇALIŞTIM.

ASLA KORKMADIM,BÜTÜN MEDYA MENSUBU DOSTLARIMIN’DA KORKUSUZCA HALKIMIZIN SESİNİ DİLE GETİRMELERİNİ TAVSİYE EDERİM.

NURETTİN ERYILMAZ’IN ALÇAK GÖNÜLLÜĞÜ,MÜTEVAZİ DURUŞU,İNSANCIL YAKLAŞIMI  GÖREV AŞKI,ÇALIŞKANLIĞIN’LA HER ZAMAN,BİR ÇOK BASIN MENSUPLARININ YANINDA BENİMDE GÖNLÜMDE SEVGİ BIRAKTI.

NURETTİN ERYILMAZ,SHOW TV MEDYASININ MUHABİRLİĞİNİ YAPARKEN,ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ GAZETESİNDE,HABER KOORDİNATÖR’Ü OLARAK,GENÇ DİNAMİK EKİP,ARKADAŞLARINLA YOLUNA DEVAM EDEN,MÜTEVAZİ KARDEŞİM,NURETTİN ERYILMAZ’A BAŞARILAR DİLERİM.

Share
681 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ