logo

reklam

Adapazarı Belediyesi Arkasında Şüpheli Paket Paniği…

Adapazarı Belediye binasının arkasındaki kaldırımda bulunan şüpheli paket sebebiyle belediyenin bir kısmı tedbir amaçlı boşaltıldı. Fünyeyle patlatılan içinden boş bir yoğurt kabı çıkan çantanın bir araçtan bırakıldığı iddia edildi.

5

Adapazarı Belediyesi binasının arkasındaki kaldırımda bir kadın çantası bulunduğunu farkleden vatandaşlar durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine kısa süre içinde gelen Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı bomba imha ekipleri paket çevresinde güvenlik önlemi aldı.

6

Polis ekipleri paketin çevresindeki yaklaşık 200 metrelik bölüme şerit çekerek araç ve yaya trafiğine kapattı. Adapazarı Belediyesi’nin bir bölümünde çalışan personel güvenlik amacıyla binadan çıkarıldı. Bomba imha uzmanları şüpheli pakete fünye yerleştirerek patlattı.

7

ÇANTA ARAÇTAN BIRAKILDI İDDİASI

Bayan çantası olduğu belirlenen çantanın içerisinden yanlızca poşet içerisinde içi boş bir yoğurt kabı çıktı. Polis, daha sonra çekilen güvenlik şeridini kaldırdı ve yol trafiğe tekrar açıldı.

3

Öte yandan şüpheli çanta patlatılmadan önce çevredeki güvenlik kameralarında inceleme yapıldı. Kaldırım kenarındaki şüpheli çantanın, yoldan geçen lüks bir aracın içerisinden bırakıldığı iddia edildi.

Share
513 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ