logo

reklam

Aday Adayı Gökhan Taşdeviren Kocaali Ülkü Ocağı ziyareti

MHP Milletvekili Aday Adayı Gökhan Taşdeviren çalışmalarına Kocaali Ülkü Ocağı ziyaretiyle devam etti. Çok sayıda gencin katıldığı ziyarette Ocak Başkanı Adnan Arar ile birlikte MHP İlçe Teşkilatı geçen dönemlerin başkanı Kemal Din’de katıldı.

961605_893192000744336_1731786630_n

Gençlerle sohbet eden Taşdeviren’i Kocaali gençler soru yağmuruna tuttu. Bir gencin “Milletvekili olunca Kocaali’ye ne yapacaksınız?” sorusuna yanıt veren milletvekili aday adayı “Kocaali’de her seçim oy sayısı azalıyor yani Kocaali göç veriyor.
Fındık Kocaali için olmazsa olmaz bir ürün ancak yıllardır fındık haricinde bir ekonomi üretilemedi. Fındığın haricinde ilçede bakir kalan sahil alanında Avrupalı ve Arap Yarımadasından yaşlı turisti cezbedecek doğayla iç içe betonlaşmamış turizm alanlarına ihtiyacımız var. 2011 yılında milletvekili adayıyken bu projemi açıklamıştım. Allah bize nasip etsin bu projeyi Kocaali’ye kazandıralım” açıklaması yapınca büyük ilgi gördü.
Yatsı namazında ara verildikten sonra Ülkü Ocağına dönüşte dua edilirken gençler kendisinin milletvekili olması için çalışacaklarına söz verince Taşdeviren “Bu davada nice Fırat Çakıroğlulları, Mustafa Pehlivanoğulları, Ruhi Kılıçkıranlar canlarını verdiler. Bize düşen bu davayı bir adım ileri götürmektir.
Sıralama belli olsun olmasın tüm aday adayları birer milletvekiliyiz, sizlerin vekiliyiz. Haksızlığa karşı mücadele vereceğiz, milletimizi daha iyi koşullara ulaştırmak için çabalayacağız” şeklinde konuştu ve sonuç ne olursa olsun gençlerin çok çalışacağına dair kendilerinden söz aldı.
Share
535 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ