logo

reklam

Ahmet Bayraktar’da Belediye Meclis üyesi aday adayı oldu

Ahmet BAYRAKAR (1)

SASİAD Başkan Yardımcısı, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi, Tüm Göçmenler Derneği Başkan Yardımcısı ve AGB Yapı’nın ortağı Ahmet Bayraktar, AK Parti’den Adapazarı Belediye Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

 Bir çok üst düzey dernekte yöneticilik yapıyor

Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkan Yardımcısı, TÜRKONFED’e bağlı İç Anadolu Sanayici ve  İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Yönetim Kurulu Üyesi, SAGİAD Üyesi, Sakarya Makedonya ve Tüm Göçmenler Derneği Başkan Yardımcısı ve AGB Yapının Ortağı Ahmet Bayraktar; Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) Adapazarı Belediye Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı başvurusunda bulundu. 1967 doğumlu ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik Bölümü Mezunu olan Ahmet Bayraktar, başvuru belgesini AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’a teslim etti.

Ahmet BAYRAKAR (3)

 İş hayatındaki başarılı çalışmalarından

Yaklaşık 14 yıldır inşaat taahhüt ve malzeme satışında Sakarya’da ilklere imza atan bir firmanın ortağı olan Ahmet Bayraktar, son günlerde görev aldığı SASİAD ile birlikte İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu’nda, Sakarya işadamlarını Ankara’da başarıyla temsil ediyor. “26 yıllık iş hayatımda kazanmış olduğum bilgi ve  tecrübelerimi, yine Sakarya’nın gelişiminde katkıda bulunmam için Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu AK Parti’den Adapazarı Belediye Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı başvurusunda bulundum” diyen Ahmet Bayraktar, buradaki hedefinin süratle büyümekte ve şekil değiştirmekte olan Sakarya’ya proje üreterek, destek olmak ve modern şehir olma yolunda hizmet vermek istediğini söyledi.

 

Share
969 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ