logo

reklam

AK Gençlik Yeni Türkiye’nin Referansıdır

AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Vatanını ve milletini seven, insana saygı ve sevgide kusur etmeyen genç nesiller yeni Türkiye’nin referansıdır. Her zaman ifade ediyoruz; Yeni Türkiye’yi kuracak olan gençlerimizdir” dedi.

 1

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve Yürütme Kurulu Üyelerini makamında ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette teşkilat çalışmaları ile ilgili Başkan Toçoğlu’na bilgiler veren Demir, “Güçlü bir yönetim oluşturduk. AK Parti gençliği olarak çalışmalarımızı ilçe teşkilatlarımızla birlikte uyum içerisinde sürdürüyoruz. İnşallah Genel Seçimlerde Sakarya’ya yakışır bir oy yüzdesi ile seçimleri tamamlayacağız” diye konuştu.

 2

Davamızın Öncüleri

Siyasetin temelinin inanç ve ahlak üzerine kurulu olduğunun altını çizen Başkan Toçoğlu, “Ahlak, gelenek, kültür ve siyaset anlayışımıza bağlı kalarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gençlerimiz dirayetli, şuurlu ve kararlı olmalıdır. Biz, gençlerin AK Parti davasının öncüleri olmalarını istiyoruz. Her zaman ifade ediyoruz; Yeni Türkiye’yi kuracak olan gençlerimizdir. Medeniyetimiz, kültürümüz ve ahlakımızdan ödün vermeden gençlerimiz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Milli ve Manevi Değerlere Bağlı

Başkan Zeki Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Gençlerimiz milli, manevi değerlerine bağlı kalarak kendilerini geliştirmeliler. Vatanını ve milletini seven, insana saygı ve sevgide kusur etmeyen genç nesiller yeni Türkiye’nin referansıdır. Gençler, bu ülkenin tarihini bilmeli, öğrenmeli ve dinlemelidir. Geçmişte yaşananlardan gerekli dersleri çıkarmalıdırlar. Biz bu konuda elimizden gelen desteği sunmaya devam edeceğiz” dedi

Share
472 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ