logo

reklam

AK Gençlikten Öztürk’e Ziyaret

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve Yeni Yürütme Kurulu Üyeleri Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret etti.

ak genç (1)

AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak olan gençlerin ülke sorunlarına karşı erken yaşlarda sorumluluk ve tecrübe kazanmaları onlara olan güvenimizi daha da arttırıyor. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin her zaman yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.” dedi. Belediye Başkanı Öztürk, konuşmasının devamında 2001 yılında AK Parti İl Kurucuları arasında bulunduğu ve İl Başkan vekilliği yaptığı geçmiş yıllardaki çalışmalarını paylaştı, gençlere bazı örnekleri anlatarak nasihatlerde bulundu. Başkan Öztürk, İl Gençlik Kolları yeni Başkanı Yusuf Demir ve yürütme kurulu üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

ak genç (3)

Sizin Tecrübelerinizden Faydalanacağız….
Erenler Belediye Başkanı Öztürk’e teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, “Geleceğin bizlere emanet edildiğinin bilinciyle üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirebilmek için mücadele ediyoruz. Hep birlikte AK Parti bayrağını Sakarya’da çok güçlü şekilde dalgalandıracağımız bir ekip oluşturduk.” diyerek AK Parti İl Gençlik Kolları olarak yaptıkları çalışmalardan bahsetti. “Geçmiş yıllardaki teşkilat tecrübelerinizden faydalanacağız.” dedi.

ak genç (2)

Share
412 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ