logo

reklam

Ak Parti, 26 ncı Adapazarı Danışma Toplantısı Yapıldı…

Ak Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen 26 ncı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.Orhan Gazi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli,Ak Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcıları, Eski İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım, Ak Parti ilçe yönetimi ve partiler katıldı.

021 (1)

Danışma Meclisi’nin açılış konuşmasını yapan Ak Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, teşkilat olarak Sakarya’da Cumhurbaşkanı seçimlerine en iyi şekilde hazırlanmaya devam ettiklerini dile getirdi. Ak, Türkiye’nin kısa bir süre önce çok önemli bir seçim sürecini geride bıraktığını ifade ederek, “İktidarda olduğu 2002 yılından buyana yaptığı hizmetlerle, ortaya koyduğu reformlarla demokrasi tarihimize ismini altın harflerle yazdıran Ak Parti, 30 Mart seçimlerinde de milletin partisi olduğunu göstermiş ve halkımızın büyük desteğini almıştır. Biz de önümüzdeki dönemde halkımızın bize verdiği destekle onlara en iyi hizmeti vermenin gayretinde olacağız” dedi.

041

Ak Son olarak ise, Halk kendi Reisi Cumhurunu seçecek. Başbakanımızın her zaman olduğu gibi daha güçlü şekilde arkasında durarak itibarsızlaştırılmasına çamur atılmasına fırsat vermeyeceğiz” dedi. Orhan Gazi kültür merkezi nin klimalarında yaşanan  arıza nedeniyle Partiler toplantıda nefes alamaz duruma gelince, partiler konferans salonu tek tek terk etmeye başladı. Divan Başkanlığını yapan Ali Güney partilere şöyle konuştu. “Ak Partiliyim Demek 35 derece sıcakta kapalı bir salonda hiç kımıldamadan oturmak demektir” deyice partilere tarafından yoğun bir alkış koptu.

061

Güneyin kısa konuşmasının ardından Kısa bir konuşmada Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli de yaptı.Dişli ”10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hep birlikte çok çalışıp oy zamanı da sandığa hakim olduğumuz zaman da oy kaybı yaşanmayarak Sakarya 81 il içinde 1 nci olacağına inanıyorum” dedi. Dişli nin konuşmasının ardından ilçe dayanışma meclis toplantısı sona erdi.

021 (1)

Share
414 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ