logo

reklam

Ak Parti Adapazarı Belediyesi Aday Adayı Mutlu Işıksu

 Adapazarı Belediyesi için aday adaylarının sayısı artıyor. aday adayları listesine uzun zamandır ismi konuşulan Mutlu Işıksu da eklendi.

DSCF9044

Adapazarı İlçe Eski Başkanı Mutlu Işıksu akşam saatlerinde aday adaylığı başvurusunu resmen gerçekleştirdi. Teşkilatın sevilen isimlerinden olan Işıksu’nun başvurusuna yüzlerce kişi katıldı. 

Mutlu Işıksu başvuru töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi;

Yeni bir dönemin meşalesini yaktığımız bu özel günde hepinizi en kalbi duygularımla, saygıyla ve muhabbetle selamlıyorum. Dün olduğu gibi bugün de heyecanımızı ve azmimizi, birlikteliğimizle güçlendirerek yola çıkıyoruz.

DSCF9046

Bugün burada;
Ak Parti’nin kuruluş sancılarına şahitlik ettiğimiz dostlarımızı görüyorum.
AK Parti’nin yıpratılmaya çalışıldığı dönemlerde kenetlendiğimiz dostlarımızı görüyorum.
Ak Parti’nin hizmet yarışından alı konulmak istendiği dönemlerde, dik duruşlarıyla omuz omuza çalışan yol arkadaşlarımızı görüyorum.

DSCF9041

Bugün burada;
Ak Parti’nin gayretlerini görüp, “insanı yaşat ki devlet yaşasın” ilkesiyle hareket eden liderimiz, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a duyduğu güvenle saflarımıza katılan heyecanlı ve çalışkan yeni dostlarımızı görüyorum. 2.5 yıl ilçe başkanı olarak hizmet vermekten onur duyduğum Adapazarı İlçe Teşkilatı’nda sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bizler, Türkiye’ye belediyeciliği öğreten liderimizin etrafında toplanmış, gücümüzü adaletten almış, hedefimizi milletin kalkınması olarak görmüş ve bu uğurda hiç kimseye boyun eğmemiş bir siyasi anlayışın temsilcileriyiz.

Adapazarı ilçesine uzun yıllar birlikte hizmet ettik. Burada bulunan birçok dostumuzla Adapazarı’nın sorunlarını kendi sorunumuz bildik. Bir vatandaşımızın derdini, kendi derdimiz gibi hissettik. Maddi ve manevi zorlukları dayanışma içinde aştık. 

Adeta bir aileydik. Yeri geldi eşimizi çocuğumuzu beklettik, yeri geldi uykusuz kaldık. Ancak tek bir hedefimiz vardı, o da: Ak Parti’nin parlayan ışığını Adapazarı’nda arttırarak halkımızın, eşimizin, çocuğumuzun, yani geleceğimizin daha “Mutlu” olmasını sağlamaktı. Çok şükür Türkiye’nin kalkındığı ve devrim niteliğindeki demokratik adımların atıldığı tarihi bir döneme katkı sağlama şerefine hep birlikte nail olduk. 

DSCF9047

İlçe Başkanlığımız döneminde Türkiye’nin dönüm noktalarından biri olan Referandum’da Adapazarı İlçesi yüzde 62 oranında “evet” oyu kullandı. Yine Başbakanımızın ustalık dönemine kolları sıvadığı 2011 genel seçimlerinde Adapazarı İlçesi tarihinin en yüksek oy oranıyla, yüzde 58’le, Ak Parti dedi.

Bizler Adapazarı’nı Mahalleleriyle köyleriyle adım adım çok iyi biliyoruz. Adapazarılı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını, sorunlarını ve bir Marka şehre yakışır beklentilerini çok iyi biliyoruz. Adapazarılıların hizmetine sunacağımız projelerimizle, şeffaf yönetim anlayışımızla, Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere, tüm belediyelerle ve Teşkilatlarımızla uyum içinde, efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik.

Onun için diyoruz ki, dün olduğu gibi bugünde birlikte, omuz omuza Mutlu bir Adapazarı için hazır mısınız?

DSCF9030

Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimlerde Adapazarı Belediyesi’ne adaylık başvurumuzun Adapazarımıza ve teşkilatımıza hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.
Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor,başvuru formumuzu ilçe başkanımız Sayın Mustafa Ak’a teslim ediyoruz.

DSCF9025

MUTLU IŞIKSU’NUN ÖZ GEÇMİŞİ

1974 Sakarya doğumlu olan Mutlu Işıksu,İlk,Orta ve Lise eğitimini Sakarya’da tamamladı.1997 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halklaİlişkiler Bölümü’nden başarıyla mezun olan Işıksu,24 yıldanbu yana Türkiye Vogon AŞ’de çalışma hayatına devam etmektedir.

    Mutlu Işıksu’nun her zaman bir ideali vardı.Daha”Büyük”,daha”Demokratik”,daha”Özgür”bir Türkiye’yi hayal ediyordu.Değişimin bireylerden,geleceğin siyasetten geçtiğine inanarak Ünüversite yıllarında başladığı siyasi çalışmalarına,Ak Parti’nin kuruluşuyla birlikte hız veren Mutlu Işıksu,2013 yılında AK Parti Sakarya Merkez İlçe Ar-Ge Başkanlığı görevini aldı.

DSCF9037

Siyasi kariyerini tanıtım ve medya başkanlığıyla devam ettiren Işıksu,2004 yılından 2008 yılına kadar Sakarya merkez ilçe başkanlığı görevini yerine getirdi.

2008-2009 yılları arasında Adapazarı ilçe başkanlığını devam ettiren Mutlu ışıksu,2009 yılında gerçekleşen 2 adaylı kongrede partililerin desteğini alarak AK parti Adapazarı ilçe başkanı seçildi.

Başkanlık yaptığı dönemde iki önemli seçim geçiren Mutlu ışıksu ve ekibi Adapazar’ında en yüksek oy yüzdelerinin alınmasında etkin rol oynadı.

Adapazarı ilçesi,referandumda %62 evet oyu ve genel seçimlerde tarihinin en yüksek oy yüzdesin,(%58)AK parti lehine kullandı.

Geniş vizyonu,çalışkan karakteri ve organizasyon yeteneğiyle siyasi çalışmalarına 2012 yılından bu yana AK parti sakarya il başkan yardımcısı olarak devam eden Işıksu,sinama ve edebiyat tutkunu olup sıkı bir çevre dostudur.Sosyal yaşamında bir spor aşığı olarak tanınan MUTLU IŞIKSU evli ve 2 çocuk babasıdır.

HABER:Hüsnü KALKAN

GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ak Parti Adapazarı Belediyesi Aday Adayı Mutlu… by SAKARYATURK

DSCF9034 DSCF9036  DSCF9038 DSCF9039 DSCF9040  DSCF9042 DSCF9043     DSCF9048 DSCF9049 DSCF9050 DSCF9051 DSCF9052 DSCF9053 DSCF9056 DSCF9057 DSCF9058 DSCF9059 DSCF9062 DSCF9063 DSCF9064 DSCF9065 DSCF9066 DSCF9068 DSCF9070

Share
2665 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ