logo

reklam
13 Mart 2015

Ak Parti Aday Adayı Hüseyin İka Belediye İş Sendikası Bolu Şube’ye ziyaret etti

bolu

Ak Parti Aday Adayı Hüseyin İka seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerine devam ediyor. Belediye İş Sendikası Bolu Şube Başkanı Sinan Ay ve üyelerini ziyaret eden İka, Ay ve ekibine gösterdikleri misafirperverlik ve sıcak karşılamadan dolayı teşekkür etti.

Sendika girişinde Başkan Ay ve üyeler tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Hüseyin İka, tek tek tek üyelerle selamlaştıktan sonra açıklamalarda bulundu. İka; “ içinde bulunduğumuz süreçte STK’larının önemi bildiğimiz için bugün buradayız. Ancak geçmiş hizmetlerimiz dönemimizde siz emekçi arkadaşlarımız ile zaten hep beraberdik, bunu zaten sizin gösterdiğiniz karşılama ve misafirperverlikten bir kez daha anlamış bulunuyorum” diyerek sözlerine başladı.

İka konuşmasının devamında; “İçinde bulunduğumuz süreç hepinizin malumu. Ülkemizi ve bolumuzu 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için göreve talip oldum. Diğer aday adayı arkadaşlarımın şansı ne ise benim de en az onlar kadar şansımın olduğunu ve hatta bu bölgenin bir evladı olarak, yaptığımız hizmetlerde göz önüne alındığında şansımızın artarak devam ettiğini düşünüyorum.Yine Genel Merkez nezdinde hem Bolu merkez adayı olmam hem de farklı açılardan referans listesinde olmamız avantajımızı daha da artırmaktadır.” ifadelerini kullandı.

İÇİNDE İKA’NIN OLMADIĞI LİSTE BAŞARISIZLIĞA MAHKUMDUR

İka’nın bu konuşmasından sonra Sendika Başkanı Ay, “Sayın Başkanım öncelikle yuvanıza hoş geldiniz diyorum. Sizinde söylediğiniz gibi bu güne kadar ki görevlerinizde hep işçiden yana oldunuz. Halkımızı, hakkımızı hep savundunuz, bizleri hep kucakladınız, bizlere örnek oldunuz. Malum bir seçim süreci yaşıyoruz. Diğer aday adayı arkadaşlarımızdan da ziyaret edenler oldu. Onlara da aynen şöyle söyledim. İçinde Hüseyin İka’nın olmadığı bir listenin Bolu’da başarılı olma şansı yoktur. İçinde Bolu’nun kendi öz evladının olmadığı bir liste başarısızlığa mahkumdur. Biz Bolu’lu seçmenler olarak bu güne kadar Bolu’nun evladı gözüyle hiçbir zaman sandıkta oy atmaya gitmedik. İşte günümüzde geldiğimiz nokta ortadadır. Maalesef bu yanlışlarımızdan Bolunun seçmeni olarak vaz geçmemiz gerekmektedir. Gün Bolunun evladına destek olma günüdür, gün artık milliyetçilik yapma günüdür” diyerek sözlerini noktaladı.

Ay’ın övgü dolu sözleri sonrası konuşmasına devam eden İka, “Evet, gün sizin de söylediğiniz gibi  artık seçmen her şeyin farkında. Ve aynı sizinde ifade ettiğiniz gibi benimde içinde olduğum bir liste tekrar Bolu’da 3-0 ı yakalayabilir. İl genelinde aldığımız oy oranı % 54. bunu on puan daha yukarı çıkartıp tekrar 3-0 ı yapmalıyız. Bunu da ancak merkeze önem vererek başarabiliriz. İlçelerimiz zaten gerekli desteği veriyor. Ancak partimizin gerekli desteği görmediği merkezde, adayımızın güçlü olması gerekir. Bunun da genel merkezimizin farkında olduğu düşüncesindeyim ve çalışmamızı bu yönde sürdürmeye devam ediyorum.” dedi. İka konuşmasının son bölümünde “ süreç ne olursa olsun, 20 yıldır sürdürdüğümüz halkımıza hizmet etme anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz. 20 yılda Hüseyin İka ne ise, önümüzde ki 20 yılda da o olacaktır. Bizim mezar yerimiz bile buradadır. Bizlere görev verildiği taktirde toplanıp buradan gitmeyeceğiz, hizmete devam edeceğiz. Sizlere de tekrar gösterdiğiniz misafirperverlik için tekrar teşekkür ederiz” diyerek sözlerini tamamladı

Share
1014 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ