logo

reklam

AK Parti Arifiye İlçe teşkilat binasında bayramlaşma

AK Parti Arifiye’de  Bayramlaşma  Programına Yoğun Katılım

Adalet ve Kalkınma Partisi Arifiye programında bir araya geldi.

DSCF8960

AK Parti İlçe Başkanı Ethem Çınar partililere yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “ AK Parti ailesi olarak her bayram olduğu gibi bu bayramda da birlik ve beraberlik içinde kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar birlikteliğimizi daha da ileri seviyelere çıkartan ve maneviyatın yükseldiği günlerdir. Bu vesile ile burada bulunan ve AK Parti’ye gönül vermiş herkesin Kurban Bayram’ını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

DSCF8964

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ise “Güzel bir bayram idrak ediyoruz. Bugün hem valilik bayramlaşmasını, hem de il başkanlığında il bayramlaşmamızı gerçekleştirdik. AK Parti Arifiye İlçe Teşkilatının bayramlaşma programını değerli Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz ziyaret edecekti, ancak acil bir gelişme ile yurtdışına çıkması gerekti. Kendisi ile telefonla görüştük, kendisinin hepinize ayrı ayrı selamları var, burada bulunan herkesin bayramını kutladı. Bayramınız mübarek olsun, Allah nice bayramlara sizleri ailenizle birlikte sağlık, huzur ve afiyetle ulaştırmayı nasip eylesin” dedi.

DSCF8966

Bayramlaşma programına AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar, Arifiye Belediye Başkanı İsmail karakullukçu, İlçe Yönetimi: Ahmet Safitürk,Mehmet Erhan,Muharrem Demir,Ekrem Coşkun,Cevat Kabil,Ali Başar,Vedat Dinç.AK Parti Arifiye Kadın kolları Başkanı Elif Çiğdem ve Yönetimi   hazır bulundular.

DSCF8962 DSCF8963

 

Share
2126 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ