logo

reklam

Ak Parti Pamukova A. Adayı Eczacı Güven çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor

DSC_0081

Eczacı Güven Övün Hastaneyi ve Diğer Kurumları Ziyaret Etti

Ak Parti Pamukova Aday Adayı Eczacı Güven Övün çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Pamukova’nın genç, dinamik, dürüst esnaflarından ve Ak Parti Pamukova Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Güven Övün seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

DSC_0134

Aday Adayı Eczacı Güven Övün Pamukova Orman İşletme Şefliği, Pamukova Devlet Hastanesi, Pamukova Toplum Sağlığı Merkezi, Pamukova Hükümet Konağı, Pamukova Adliyesi, Pamukova Meslek Yüksek Okulu, Pamukova Milli Eğitim Müdürlüğü, Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı ve Pamukova sınırları içerisinde bulunan tüm tesisleri, petrol istasyonlarını ve yol kenarında bulunan manav sergilerini ziyaret etti.

DSC_0007

Eczacı Övün, Pamukova Devlet Hastanesi’ne giderek burada yatan hastalarla uzun uzun sohbet etti ve onların dertlerini dinledi ve hayır dualarını aldı. Övün hastalara “ Her zaman yanınızdayım. Allah’ın izni ile elimden gelen her yardımı yapmaya hazırım. Yeter ki sizler iyi olun. Bir derdiniz sıkıntınız olduğu zaman beni aramız yeterlidir. Gereken ne varsa elimizden geldiğince yapılacaktır. ” dedi. Pamukova Devlet Hastanesinde bulunan personeli de ziyaret etti.

DSC_0094

Yorulmadan yoluna devam eden Pamukova’nın genç, dinamik, dürüst esnaflarından ve Ak Parti Pamukova Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Güven Övün diğer kurum ve kuruluşları ziyaret ederek kendisini tanıttı ve yılmadan yorulmadan çıktığımız bu hizmet yoluna durmadan devam edeceğiz dedi.

DSC_0009

 DSC_0182

DSC_0048

DSC_0114

Share
1256 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ