logo

reklam

AK Parti Sapanca’da Bayramlaşma Programına Yoğun Katılım

2

Adalet ve Kalkınma Partisi Sapanca İlçe teşkilatı teşkilat binasında bayramlaşma programında bir araya geldi.

AK Parti İlçe Başkanı Nazmi Bostancı partililere yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “ AK Parti ailesi olarak her bayram olduğu gibi bu bayramda da birlik ve beraberlik içinde kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar birlikteliğimizi daha da ileri seviyelere çıkartan ve maneviyatın yükseldiği günlerdir. Bu vesile ile burada bulunan ve AK Parti’ye gönül vermiş herkesin Kurban Bayram’ını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

3

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ise “Güzel bir bayram idrak ediyoruz. Bugün hem valilik bayramlaşmasını, hem de il başkanlığında il bayramlaşmamızı gerçekleştirdik. AK Parti Sapanca İlçe Teşkilatının bayramlaşma programını değerli Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz ziyaret edecekti, ancak acil bir gelişme ile yurtdışına çıkması gerekti. Kendisi ile telefonla görüştük, kendisinin hepinize ayrı ayrı selamları var, burada bulunan herkesin bayramını kutladı. Bayramınız mübarek olsun, Allah nice bayramlara sizleri ailenizle birlikte sağlık, huzur ve afiyetle ulaştırmayı nasip eylesin” dedi.

1

Bayramlaşma programına AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, AK Parti Sapanca Kadın Kolları Başkanı Günnur Çelik, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, AK Parti Sapanca Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Yılmazer, belediye meclis üyeleri, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Nurettin Albayrak, Mert Aydemir, Yusuf Erturan, Fatih Cengiz ve Murat Yıldırım, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve çok sayıda partili katıldı.

Bayramlaşma programının ardından parti binası önünde hatıra fotoğrafı çektirildi.

4

Share
1106 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ