logo

reklam
20 Kasım 2018

AKARSLANLAR TURİZM İLE MERSİN SEYEHATİ

TAHMİNEN YÜZ KİŞİDEN OLUŞAN,SAKARYALI OLGUN GEZİ SEVER ,VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE , BAYKARA OSMAN ( TİYATROCU VE PROGRAM SUNUCUSU ) OSMAN AYBARZIN,ÖZEL KAMERAMANI OLARAK,PROGRAM ÇEKİMİ İÇİN,TARSUS,MERSİN VE ADANA’YA YAPTIĞIMIZ SEYAHATTEKİ,BAZI ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ,YAPIMCI OSMAN AYBARZDAN,MÜSAADE ALARAK SAKARYATURK İNTERNET SİTESİ TELEVİZYONUNDA,SAKARYALI DOSTLARIMIZA ,BİR JEST OLARAK ,ÖNEMLİ GÖRÜNTÜLERİ EKRANA GETİRİRKEN,İKİ GÜN BOYUNCA ,KALDIĞIMIZ,VE SON GECEDE ( SEBASTE,HOTEL )TARAFINDAN YAPILAN SÜRPRİZ EĞLENCE VE GEZİ İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLERİ EKRANA GETİRMEDEN EVVEL,SEBASTE OTEL MÜDÜRÜ ALİ BUZLU İLE AKASLANLAR TURİZM KURUCUSU,HAYDAR ALEMDAR’A OTOBÜS ŞOFÖRLERİNE VE SEVİMLİ HOSTES HANIMA,GÖSTERMİŞ OLDUKLARI ÖZVERİ HİZMETLERİNDEN ŞAHSIM OLARAK TEŞEKKÜR EDERKEN,BENCE,AKARSLANLAR TURİZM İLE SEYEHAT ETMEK vede ROYAL SEBASTE HOTEL’DE KONAKLAMAK BİR AYRICALIKTIR .DİYEBİLİRİM.

BU ARADA TURİZM KÜLTÜR BAKANLIĞINA,BİR SÖZÜM VAR. TÜRKİYE’MİZ CENNET BİR VATANIMIZDIR . AMMA,TÜRK VATANDAŞIMIZIN ,TARİHİ YERLERİ GEZERKEN,GİRİŞ ÜCRETİNİN KİŞİ BAŞINA ÇOK PAHALLI OLDUĞUNU BUNUNLA İLGİLİ,GİRİŞ BİLET FİYATLARININ DÜŞÜRÜLMESİ GEREKTİĞİNİ HALKIMIZ GÖRÜŞLERİNİ DİLE GETİRDİM.

ŞİMDİ,BEN SAKARYATURK İNTERNET SİTESİ TELEVİZYONU,GEZELİM GÖRELİM VE MUTLU GÜNLERİNİZİN SESİ PROGRAM YAPIMCISI,SUNUCUSU OLARAK ,SİZLERE MUTLULUKLAR – UZUN ÖMÜRLER DİLERKEN, KAMERAMANLA ÇEKMİŞ OLDUĞUM VE PROGRAM SUNUCUSU,BAYKARA,OSMAN AYBARSIN RÖPORTAJLARINLA SİZİ BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM.

HOŞÇA KALINIZ….DOSTÇA KALINIZ – ( İSMAİL AYDIN)

Share
400 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ