logo

reklam

Akif Yener’e sürpriz doğum günü

AKİFYENER(12)

Dostlarından  Akif Yener’e sürpriz doğum günü…

Sakaryalı ünlü Pop Müziği Sanatçısı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası Personeli, 92.1 Hür Fm 5. Boyut Program Yapımcısı ve Yaşam Koçu-Kişisel Gelişim Uzmanı Akif Yener; Kafe Karadeniz’de dostlarının kendisine yaptığı sürpriz doğum günüyle şok oldu.

AKİFYENER(01)

Mutluluk ve Eğlence biraraya

Çocukluğundan beri müzik piyasasının içinde olan ilk çıkardığı “Onun adı efsane Sakarya” ve en son çıkardığı “Ne Aşk Ne Hayat” besteleri ve single albümleriyle, başta Sakarya olmak üzere, Türkiye ve Dünya’nın bir çok ülkesinde hayran kitlesine sahip olan Sakaryalı ünlü Pop Müziği Sanatçısı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası Personeli, 92.1 Hür Fm 5. Boyut Program Yapımcısı ve Yaşam Koçu-Kişisel Gelişim Uzmanı Akif Yener; Kafe Karadeniz’de dostlarının kendisine yaptığı sürpriz doğum günüyle karşılaştı.

AKİFYENER(07)

Kafe girer girmez, yaklaşık iki sat boyunca kendi besteleri ve son günlerin popüler şarkılarını dost ve arkadaşları için okuyan Akif Yener; hem eğlendi, hem Karadeniz Kafe’yi dolduranları coşturdu.

AKİFYENER(06)

Kendisi için hazırlanan sürpriz doğun günü pastasının üzerindeki mumları alkışlar arasında üfleyen sanatçı; bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan Dost ve arkadaşlarına tek tek teşekkür etti.

AKİFYENER(11)

Gecede; klarneti ile yakın dostu olan Akif Yener’e sürpriz yapan Klarnet Sanatçısı Mehmet Uğur Işık, Klavyede Kürşad Gürel ile birlikte sanatçının şarkılarına eşlik ederek, onlara doyumsuz bir gece yaşattı.

  Kamerada Sabahattin Kurt, Fotoğrafta Yusuf Karpuz ve Levent Candan’ın yer aldığı sürpriz doğum günü, sohbet ve eğlence ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

AKİFYENER(05)AKİFYENER(03)

 

Share
1243 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ