logo

reklam

ALBUYUR, ULAŞIM SORUNUNA DA EL ATTI‏

Albuyur  Twitter’ da Bombaladı,  Büyükşehir harekete geçti

Albuyur, ulaşım sorununa da el attıAtilla-ALBUYUR-12

İlk derslerine giden öğrencilerin toplu taşıma sorunlarını yerinde tespit etmek ve öğrencileri için hazırladığı projeleri tanıtmak amacı ile harekete geçen CHP Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Atilla Albuyur, Kampüs yolunu mesken tuttu.

 Albuyur öğrencilerle birlikte

Sakarya Üniversitesinde ilk derslerine giden öğrencilerin toplu taşıma sorunlarını yerinde tespit etmek ve SAÜ öğrencileri için hazırladığı projeleri tanıtmak amacı ile 08 Ekim Salı sabahı harekete geçen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Atilla Albuyur, sabah 08:00 itibari ile Kampüs yolunu mesken tuttu. Mavi Durak ile Üniversite arasındaki duraklarda toplu taşıma araçlarını bekleyen öğrenciler ile sohbet eden Albuyur, Büyükşehir’in konserve kutusunu andıran toplu taşıma anlayışına şahit oldu, öğrencilerin iğne atsanız yere düşmeyecek şekilde sıkışmak zorunda kaldıkları otobüslere binemediklerine şahit oldu, saatlerce beklediklerini tespit etti. Otobüslerin alamadığı, derse geciken ve yardım isteyen öğrencilerin bazılarını şahsi aracı ile birkaç kez Kampüs girişine kadar bırakan Albuyur, sosyal medya aracılığı ile üniversitelilerin bu sorununu attığı tweetler ile şöyle duyurdu.

 Albuyur’un attığı Twitter’lar

atilla albuyur@atillaalbuyur

#saü Sakarya büyük şehir belediyesi SAÜ öğrencilerini konserve kutularında taşıyor. öğrenciler yollarda 2 saat otobüs bekliyor.

 atilla albuyur@atillaalbuyur

#SAÜ ayakta yolcu alan özel toplu taşıma araçlarına Ceza yazan trafik, Büyükşehir’ in konserve kutusuna dönen araçlarını neden durdurmuyor?

 atilla albuyur@atillaalbuyur

#SAÜ Mavi Durak ve Üniversite Arasındaki Durakları Kullanan Öğrenci kardeşlerimiz Belediyenin toplu taşıma araçları için saatlerce bekliyor

 atilla albuyur@atillaalbuyur

#SAÜ “Öğrenci kenti SAKARYA” diyen başkan, Öğrencilere sahip çık ta Yolda kalmasınlar, öğrenci artıyor ama hizmet kalitesi düşüyor.

 atilla albuyur‏@atillaalbuyur

#SAÜ bugüne kadar #SAÜ öğrencileri için kılını kıpırdatmayanlar,hiç bir proje üretmeyenler, kaderine terk edenler bari ulaşım sorununu çözün

 atilla albuyur‏@atillaalbuyur

@sebnemeris Sabah 08:00 ile 10:00 arası en az ilave 10 sefer koymalılar. Öğrenciler çok mağdur ve şikayetçiler.

 Üniversite gençliğinin bu seçimlere damgasını vuracağını ve sonucu belirleyeceğini ifade eden Albuyur, gençliğimize güveniyorum, kendilerine yakışan başkanı seçeceklerine inanıyorum dedi.

 

Share
605 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ