logo

reklam

ALİ İNCİ VE AKP SAKARYA TEŞKİLATI

BU KÖŞE YAZIMI OKUYANLAR,SAKIN BENİM AKP’Lİ OLDUĞUMU VEYA YAĞ ÇEKTİĞİMİ,ASLA DÜŞÜNMESİNLER.ÇÜNKÜ,BEN CHP’LİYİM VEDE GERÇEK BİR ATATÜRKÇÜYÜM.BENİ,KİMSE

PARAYLA SATIN ALAMADI ASLADA ALAMAZ.BEN 50 YILDIR SAKARYA MEDYASINDA GÖREV YAPTIM VEDE YAPMAYA DEVAM EDİYORUM.

BEN  TARAFSIZ OLARAK HALKIMIZIN SESİNİ DİLE GETİRMEYE DEVAM EDİYORUM.BENİ SAKARYA’DA VE İLÇELER DE,BİNLERCE KİŞİLER TANIRLAR. ÇÜNKÜ,YILLARDAN BERİ,MESLEKLERİM GEREĞİ HALKIN VE GENÇLERİN ARASINDAYIM.

HER TOPLUMDA HER GÖRÜŞTEKİ İNSANLARLA GÖRÜŞTÜĞÜMDE, ESKİ HENDEK BELEDİYE BAŞKANI VE 25.NCİ AKP SAKARYA MİLLETVEKİLİ OLAN, ALİ İNCİ’NİN SAKARYA AKP TEŞKİLATINCA,NEDEN HARCANMAK İSTEDİKLERİNİ DİLE GETİRMEKTEDİRLER.YOKSA ALİ İNCİ’NİN BAŞARILARINIMI KISKANIYORLAR DİYE,HALKIMIZ SİTEM EDİYORLAR.

ALİ İNCİ,YILLARCA GEREK SPORCULUKTA GEREKSE,HENDEK BELEDİYE BAŞKANLIK GÖREVİNDE VE GEREKSE SOSYAL HİZMETLERİNDE , ÇALIŞKAN  BAŞARILI,MÜTEVAZİ,TIPKI ATOM KARINCA GİBİ,HALKIN ARASINDA DOLAŞAN ,DERTLERİNE YARDIMCI OLAN,GERÇEK BİR HALK ÇOCUĞU OLDUĞUNU SÖYLERLER TÜM, BUNLARA RAĞMEN ALİ İNCİ,SAKARYA AKP TEŞKİLATINCA NEDEN FAZLA RAĞBET GÖRMEZ. YOKSA ,ALİ İNCİNİN BİR KUSURUMU VAR . YOKSA ALİ İNCİ KISKANILIYOR MU? BEN,ŞAHSEN ALİ İNCİNİN ASLA HATA YAPTIĞINI DÜŞÜNMEM.

ÇÜNKÜ BEN ALİ İNCİ’HENDEK BELEDİYE BAŞKANI İKEN,SAKARYA’NIN,BUGÜNKÜ SAYILI İŞ ADAMLARINDAN OLAN VE SAKARYASPOR KULÜP İKİNCİ BAŞKANI OLAN,MÜTEVAZİ DOST KARDEŞİM HALİT EVİN’İN SAYESİNDE TANIDIM.

SPOR AŞKINI VEDE MERHAMET DUYGUSUNU KALBİNDE TAŞIYAN,DOST KARDEŞİM ,HALİT EVİN İLE, YILLARCA,ALİ İNCİ’Yİ YAKİNEN TANIMA İMKANINA SAHİP OLDUM.ZAMAN ZAMAN, ALİ İNCİ İLE SAKARYATURK İNTERNET COM.SİTEM’DE KÖŞE YAZIMDA BAHSEDERKEN,ZAMAN ZAMAN,SAKARYATURK TELEVİZYONUNDA HABERLERİNİ YAPMIŞTIM.

ŞİMDİ,YİNE KÖŞE YAZIMDA,ALİ İNCİ’DEN BAHSEDERKEN,AKP YÖNETİMİNE BEN ACİZ HANE ŞUNU HATIRLATMAK İSTİYORUM.ALİ İNCİ ÇALIŞKANDIR.BELEDİYECİLİK KURALLARINI İYİ BİLİR,HALKIN GÖNLÜNDE TAHT KURMASINI ÇOK İYİ BİLİR.MÜTEVAZİDİR.ATOM KARINCA GİBİDİR. ALİ İNCİ’İN PARTİSİ BENİ İLGİLENDİRMEZ.

AMMA,ALİ İNCİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA,LAYIK OLACAĞINI, BİR ÇOK KESİMDEN DİLE GETİRİLDİĞİNİ , SÖYLENMEKTE OLDUĞUNU DİLE GETİRDİM.BENİM,ŞAHSİ GÖRÜŞÜM, SAKARYA İLİNE KİM FAYDALI OLURSA,ALLAH ONDAN RAZI OLSUN, ÇÜNKÜ, SAKARYA HALKI, MÜTEVAZİDİR.HİZMETİN EN İYİSİNE LAYIKTIR.
SAYGILARIMLA
İSMAİL AYDIN

 

 

Share
785 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ