logo

reklam

Arifiye’de Bayram Coşkusu…

Arifiye, Kültür Merkezinde Bayramlaştı…

rmzb2015-05 rmzb2015-06

Arifiye Belediyesi ile Arifiye Kaymakamlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen Bayramlaşma töreni, 18 Temmuz Cuma günü saat:14.00’te, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezinde yapıldı.

rmzb2015-12 rmzb2015-13

Bayramlaşma törenine; Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Arifiye Kaymakamı Abdul Rauf  Ulusoy, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti İlçe Başkanı Ethem Çınar, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Yönetimi, İlçe Müftüsü Mehmet Uzunca, çeşitli Kurum ve Kuruluşların temsilcileri, Mahalle Muhtarları, Arifiye Kaymakamlığı ve Arifiye Belediyesi Personeli ile vatandaşlar katıldı.

rmzb2015-07 rmzb2015-01

Büyük bir coşku içinde geçen bayramlaşma töreninde; konukları ile tek tek ilgilenen Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Bayramlar, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, birlik, beraberlik, kardeşlik ve muhabbet duygularının hat safhaya ulaştığı nadide günlerdir. Bir ay boyunca, Allah’ü Teala’ya ibadet ederek, günahlarımızdan arınmaya ve O’nun af ve mağfiretine nail olmaya çalıştık. Mübarek Ramazan ayını, sema alemine uğurladığımız bu gün, Müslüman Alemi olarak, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde bayram coşkusunu yaşıyoruz.

rmzb2015-08 rmzb2015-09

Biz de Sayın Kaymakamımız Abdul Rauf Ulusoy’la birlikte düzenlediğimiz bayramlaşma töreninde; Ak Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ali İhsan Yavuz, Arifiye’ye birlikte hizmet ettiğimiz kurum ve kuruluş yöneticilerimiz, muhtarlarımız, çalışma arkadaşlarımız ve vatandaşlarımızla birlikte Ramazan bayramı coşkusunu paylaşıyoruz. Kısa süren bayram tatilinde; Yurt genelinde Arefe gününden itibaren Trafik kazalarında bir çok vatandaşımızı kaybettik, bir çok vatandaşımız da sakat kaldı. Arifiye’li hemşerilerimden ve Aziz Milletimizden; trafik kurallarına uymalarını, yorgun ve uykusuz araç kullanmamalarını, istirham eder, birlik, beraberlik içinde, huzur ve mutluluk dolu Şeker tadında bir Ramazan Bayramı dilerim.” dedi.

Share
1089 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ