logo

reklam

Arifiye’de Kurban Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı

Arifiye’de Kurban Bayramı Coşkusu

Arifiye’de  Kurban Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı…

kb1

Arifiye Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma programı, bayramın ikinci günü olan Çarşamba günü 13.30-15.00 saatleri arasında yapıldı. Bayramlaşma törenine Arifiye Kaymakam Vekili Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yardımcıları Lütfü Tansı, Deniz Taş ve Adnan Ağırman, Belediye Meclis üyeleri, çeşitli kurum ve kuruluşların yöneticileri, mahalle muhtarları, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

kb4

Kaymakam Gökhan Azcan ve Başkan İsmail Karakullukçu gelen misafirler ile tek tek ilgilenerek bayramlaştı. Çocuklar ise, başkanın en son misafirleri oldu. Minikler de Kaymakam Gökhan Azcan ve Başkan İsmail Karakullukçu ile bayramlaştı.

kb9

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Bayramlar toplumsal ve barış ve kardeşlik duygularımızın en yoğun yaşandığı, bizi birbirimize kaynaştıran, birlik be beraberliğimizi pekiştiren ender günlerdir. Bu bayram da Arifiye Kaymakam Vekilimiz Sapanca Kaymakamı Sayın Gökhan Azcan’la birlikte Arifiye’li hemşehrilerimizle bayramlaşarak bu mübarek günde sevinç ve mutluluğumuz paylaştık. Mutluluklarımız daim olsun, diyor selam, en kalbi muhabbet duyguları ile başta tüm Arifiye’li hemşehrilerim olmak üzere Aziz Milletimizin ve tüm İslâm Aleminin mübarek Kurban bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

kb16kb3  kb5 kb6 kb7 kb8  kb10 kb11 kb12 kb13 kb15  kb17 kb18 kb19 kb20 kb21 kb22 kb23 kb25 kb26

 

Share
954 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ