logo

reklam
24 Şubat 2015

Arifiye’de Siyaset Gündemi Isınıyor…

Yaklaşan Genel Seçimlerde, Ak Partiden aday adayı olan millet vekili adayları, ilçelerdeki ziyaretlerini sürdürüyor…

mvadayz-5

Haziran ayında yapılacak olan Genel seçimlerde, Ak Parti’den Milletvekili aday adayı olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı Mustafa İsen, Sakarya Siyasetinin duayenlerinden Enver Toçoğlu ve Anadolu Ajansı eski Genel Müdürü Kemal Öztürk, seçim çalışmaları nedeniyle ilçelere yaptıkları ziyaretler kapsamında, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu ziyaret ederek hem kendi projeleri hakkında başkana bilgi verdiler, hem de Arifiye’de yapılan yatırımlar, ilçenin gelişmesi için kısa, orta ve uzun vadede yapılması gereken çalışmalar hakkında da Başkan İsmail Karakullukçu’dan bilgi aldılar.

Ziyaretlerden büyük memnuniyet duan Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;” Belediye Başkanları olarak görev yaptığımız yerlerin ekonomik ve sosyal kalkınmasını sağlarken, vatandaşımızın her türlü ihtiyacına cevap veren, modern şehircilik anlayışıyla dizayn edilmiş, her türlü donatı alanına sahip modern kentler oluşturma gayreti içindeyiz. Tabi daha önce çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından yapılmış yatırımların da zaman zaman yenilenmesi gerekiyor. İşte tam bu noktada bizlere Ankara’da Bakanlıklar nezdinde yaptığımız girişimlerde destek olacak, Sakarya’mızın ve Arifiye’mizin sorunlarını bilen, ilçemizi iyi tanıyan milletvekillerine ve Bakanlara ihtiyaç duyuyoruz. Biz her zaman söylüyoruz, geçtiğimiz dönemde hayata geçirdiğimiz projeler, tek başına yapabilecek işler değil, mutlaka milletvekili ve bakanlık düzeyinde desteğe ihtiyaç duyulan işler.

mvadayz-3

Ak Parti kadroları olarak bizim gücümüz buradan geliyor. Biz, ekip ruhuyla hareket ediyoruz. Biz de; “Ben değil, Biz anlayışı var.” Çünkü, birlikten kuvvet doğar. Bu kuvvet de, on iki yıldır Türkiye’mizin Dünya’daki saygınlığını, ekonomik ve siyasi gücünü kat kat artırmış durumda. Bu gelişmeye bir damla olsun katkı sağlamak, bir tuğla koyabilmek, bizim için en büyük mutluluk.  Çünkü gayemiz, üzerinde yaşadığımız, ekmeğini yediğimiz, suyu içtiğimiz, her karış toprağı atalarımızın kanları ile sulanmış bu cennet vatana, bu Aziz Millete minnet borcumuzu ödeyebilmek, hizmet edebilmek. Sizlere adaylık sürecinde başarılar diliyor, yolunuz açık olsun diyorum.” dedi.

mvadayz-1

Share
430 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ