logo

reklam

Arifiye’de Yaz Akşamlarının Vazgeçilmez Mekanı Şemsiyeli Park

spark3     

Şemsiyeli park vatandaşlara huzurlu bir ortamda dinlenme fırsatı sunuyor…

   Arifiye Belediyesi tarafından Arifbey Mahallesi Şehit Mustafa Sezer Caddesi üzerinde yaptırılarak, vatandaşımızın hizmetine sunulan şemsiyeli parka, yaz akşamlarında Arifiye’liler yoğun ilgi gösteriyor.

spark1

         Arifiye Belediyesi tarafından yaptırılarak, işletmesi özelleştirilen şemsiyeli parka vatandaş yoğun ilgi gösteriyor. Şehit Mustafa Sezer Caddesi üzerinde bulunan ve etrafı siteler ve toplu konutlarla çevrili parkta vatandaşlar yaz akşamlarında geç saatlerinde oturup sohpet ederken, çocuklar da oyun gruplarında doyasıya eğlenme fırsatı buluyor.

         İşletmeciliğini Onur ucu yaptığı parkta vatandaşlara çay, kahve, tost, soğuk meşrubat çeşitleri, dondurma ikram ediliyor. Onur ucu yaptığı açıklamada;” Arifiye Belediyesi tarafından yaptırılan parkımızın işletme ihalesini kazandık. Parkta gerekli düzenlemeleri yaparak vatandaşımıza hizmet etmeye başladık. Burası, toplu konut ve sitelerin tam ortasında, spor kompleksine beş yüz metre mesafede olan bir yer. Dolayısıyla yaz akşamlarında Arifiye’lilerin en gözde mekânlarından biri haline geldi. Vatandaşlarımız soğuk ve sıcak içeceklerini yudumlayarak sohpet ederken, çocuklar da oyun gruplarında gece geç saatlere kadar oynama fırsatı buluyor. Tüm Arifiye’li vatandaşlarımızı parkımıza bekliyoruz.” dedi. 

spark2

        Parkımıza özellikle yaz aylarında vatandaşın yoğun bir  talebi söz konusu. Bu da bizleri memnun ediyor. Vatandaşımız evinin tam karşısında sıcak yaz akşamlarında serinlerken, dostlarıyla sohpet edip kahvesini yudumlarken, çocuklarımız da oyun parkımızda eğlenme fırsatı buluyor. Şehit Mustafa Sezer Parkımızı yeni hali ile Arifiye’lilerin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

spark4

          Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Sosyal tesis projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Şehit Mustafa Sezer Parkımız toplu konut ve sitelerin tam ortasında olan bir park. Parkta daha önce sadece çocuklarımız oyun gruplarından faydalanıyordu. Vatandaşlarımızın talebi üzerine parkımızda kapsamlı bir tadilat çalışması yaparak kafeterya binasını, bahçe düzenlemelerini ve çocuk oyun gruplarını elden geçirip, basketbol sahasını yeniledik. Vatandaşlarımızın profesyonel hizmet alabilmesi için de işletmesini özelleştirdik.

spark2spark4

         

Share
1987 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ