logo

reklam

Arifiye’nin Her Yanı Şantiye Gibi

AW000094  
Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin dört bir yanında yol açma, beton parke ve tretuar çalışmalarını sürdürüyor. 

  Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre; şu an Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde on ekip ve müteahhit firmaya ait iki ekip olmak üzere toplam on iki ekip, günde iki tır dolusu parke ve tretuarı cadde ve sokaklara döşüyor.

  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;“İmar İşleri Müdürlüğümüzün çalışmaları kapsamında Arifiye’nin on beş bölgesinde yaptığımız 3194 Sayılı İmar Yasasının 18’nci madde uygulaması ile açılması gereken imar yollarını hızlı bir şekilde açarak, vakit kaybetmeden alt yapı çalışmalarına başlıyoruz. Bu nedenle ilçemizin her yanı şantiye gibi” dedi.

  Yol ve alt yapısını tamamladıkları bölgelerde, genelde toplu konut ve villa şeklinde yeni ve modern yapıların yükseldiğine dikkat çeke Karakullukçu, “Arifiye’mizde yaptığımız çalışmalar ile çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından yürütülen projeler tamamlandığında Arifiye’miz çok daha güzel ve modern bir ilçe olacak. İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde havalar iyice soğuyup, hava muhalefeti başlamadan cadde ve sokaklarımızdaki çalışmalarımızı tamamlamak istiyoruz”şeklinde konuştu.AW000094AW000094  AW000094

Share
556 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ