logo

reklam

Asfalt sonrası bordür çalışmalarına hız verildi

BLD_6158

Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yaz boyunca sürdürdükleri yol çalışmalarında asfalt sonrası bordür ve tretuvar çalışmalarına hız verdi.

Konu hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, imara açılan yeni alanlarda vatandaşları kış aylarında zor durumda bırakmamak için yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyledi.

BLD_4397

Öztürk, “bizim dönemimize kadar 22 km yol açılmışken,  geleceğe umutla bakan ilçemiz ve halka hizmet için çıktığımız bu yolda 9,5 yıllık bizim dönemimizde 63 km yeni yol açtık ve 360.000 ton asfalt serimi gerçekleştirdik.  Sonbaharın ardından kış mevsiminin kendini yavaş yavaş hissettirmeye başladığı şu günlerde ise üçüncü etap asfalt çalışmalarımız sona erdi. İnşallah dördüncü ve son etap çalışmamızla sezonu kapatacağız, tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

007

Asfalt çalışmalarını yakından takip eden Başkan Öztürk denetimleri sırasında karşılaştığı bölge halkı ve    esnafı ile de ayaküstü sohbet ederek çalışmalar hakkındaki öneri talep ve isteklerini değerlendiriyor.

Erenler Belediyesi tarafından bu yıl içinde yapılan yeni imar yolların bir kısmının bitirilerek vatandaşların hizmetine sunulduğu ve yeni imara açılan bölgelerdeki yollarda ise çalışmaların tüm hızıyla devam edeceği bildirildi.
 BLD_6136

 

 

Share
523 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ