logo

reklam

Atatürk Gençliği görev başında Soyguncu talancı hükümet istifa

Sakarya TGB Soygunculara Karşı Üniversitesini Savundu !

Günler öncesinden Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’ya gelecek olması her ilde olduğu gibi Sakarya’da da olağanüstü hal yarattı. Tayyip Erdoğan’ın TGB korkusu, her ilde olduğu gibi Sakarya’da da yüzünü gösterdi. Bir gün öncesinde göz altına alınacaklarını, TGB’liler duyurmuş ve yaşanan yolsuzlukları, hırsızlıkları, kirli oyunları yüzlerine çarpacaklarını ilan etmişlerdi.

İlk olarak Sakarya Üniversitesine gelen Tayyip Erdoğan, bir gece öncesinde konuşma yapacağı salona çok yakın bir noktada, kütüphanede sabahlayan TGB’liler tarafından karşılandı. Kütüphaneyi adeta işgal altına çeviren TGB’liler, kütüphanenin en üst katından ” Yolsuzluk yokmuş, GÜL GÜL öldük ! ” yazılı pankartı açtılar. Uzun bir süre kütüphanede protestolarına devam ettiler ve ardından okulun kafeteryasına gittiler. Polisin gözetiminde tutulan ve her adımını izlenen Tgb’liler okuldan çıkmak isterken hiçbir gerekçe gösterilmeden, göz altına alındı. ” Mustafa Kemal’in askerleriyiz, Atatürk Gençliği görev başında, Soyguncu talancı hükümet istifa ” sloganlarıyla polis otosuna bindiler.

Tayyip Erdoğan’ın şehirden ayrılması üzerine TGB’liler serbest bırakıldı. Son olarak ise yıkılan Amerikancı Akp iktidarına karşı halkın hükümetini kuracaklarına ve devrim kanunlarının yerine getireceğini söyleyen TGB’liler mücadeleden vaz geçmeyeceklerini ve Akp iktidarını yıkacaklarını söylediler.

 

Share
670 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ