logo

reklam

BABA’DAN KORKMA SAYGILI DAVRAN

SAKARYATURK’ÜN DEĞERLİ İZLEYİCİLERİ

SAKARYATURK SİTESİNİN KURUCUSU,MERHUM YEĞENİM,HÜSNÜ KALKAN,EVLATLARINA VE BANA BIRAKMIŞ OLDUĞU BU YADİGAR SİTEMİZDE, BUGÜNE KADAR,GEREK HALKIN SESİNİ VE GEREK GENÇLERİN SESİNİ VE UYARILARIMIZI DAİMA,SEVGİ ÇERÇEVESİNDE YAZMAYA GAYRET ETTİK .

KİMSEDEN AKIL ALMADIK VEDE ASLA KORKMADIK.GERÇEKLERİ YAZMAYA GAYRET ETTİK.İŞTE BU NEDENDEN DOLAYI,SAKARYATURK SİTESİNDEKİ KÖŞE YAZILARIMIZ OKUNUYOR.

MAGAZİN HABER PROGRAMIMIZ,HALKIMIZ VEDE GENÇLERİMİZ TARAFINDAN ZEVKLE İZLENİYOR. BUGÜNK,ACİZ HANE UYARIMIZ ,BABALAR VE ANNELERİN,EVLATLARINA OLAN BAKIŞ AÇILARINI VE GENÇLERİN BABALARINA ANNELERİNE OLAN,YAKLAŞIMINI DİLE GETİRDİK.

ŞÖYLE’Kİ BABALAR ÇOCUKLARINA,BAĞIRARAK DÖVEREK YASAKLAR KOYARAK,ÇOCUKLARINI TERBİYE ETTİKLERİNİ SANIRLAR VE HOROZ GİBİ,KABARIRLAR.HALBUKİ,YAPTIKLARI BU GİBİ DAVRANIŞLAR ÇOK YANLIŞ ÇÜNKÜ,ÇOCUKLARI,KABA KUVVETLE,NE KADAR FAZLA UYGULAMA YAPARSANIZ,ÇOCUKLAR DAHA FAZLA AİLELERİNDEN SOĞUMUŞ OLURLAR VE YANLIŞ YOLA SAPARLAR ONLARI BİR DAHA UÇURUMDAN KURTARMAK ZORDUR.

HALBUKİ BABA EVLADINA SEVGİYLE,VE ANNEDE EVLATLARINA BABANIN NE KADAR DEĞERLİ BİR AİLE REİSİ OLDUĞUNU ÇOCUKLARINA ANLATIRSA,YETİŞMEKTE OLAN NESİL,DAHA KÜLTÜRLÜ DAHA İNANÇLI DAHA SAYGILI OLUR.

ANNELERE GELİNCE ANNELER EVLATLARINA ASLA KIYAMAZLAR.ÇÜNKÜ ANNE ÇOCUĞUNU AYLARCA KARNINDA TAŞIMIŞ SONRA DÜNYAYA GETİRMİŞ VE ONA ANNE SÜTÜNÜ EMZİRMİŞ,GECE GÜNDÜZ UYUMAMIŞ ÇOCUĞUNUN YETİŞMESİNE EMEK VERMİŞ, OLAN ANNELERİN, EVLATLARINI 90 YAŞINDA BİLE OLSALAR,BİLE YİNE O BÜYÜYEN ÇOCUKLAR,ANNELERİN GÖZÜNDE,ÇOCUKTUR.

İŞTE,GENÇLERİMİZE TAVSİYELERİMİZ ŞUDUR.(BABALARDAN,ANNELERDEN,KORKMAYINIZ )ONLARA SEVGİYLE VE SAYGIYLA YAKLAŞINIZ.ÇÜNKÜ,AİLENİN TEMELİNDE SAYGI VE SEVGİ VARSA,ÇOCUKLAR, ASLA UÇURUMA YUVARLANMAZ.

ŞU ASLA UNUTULMAMALI SAYGI VE SEVGİYİ KAYBEDEN TOPLUMUN GİDECEĞİ YER,UÇURUMDUR,ALLAH İNSANI YARATIRKEN , AKIL VE BEYİN VERMİŞ.AKLINI VE BEYNİNİ KULLANMAYANLAR DAİMA,ACILAR VE IZDIRAP ÇEKMİŞTİR.

Share
573 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ