logo

reklam

Bakan İslam “Seçimleri Büyük Bir Başarı ile Tamamlayacağız”

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Ak Parti ailesinin siyasi tuzaklara alışık olduğunu belirterek, “Tuzaklara karşı ne kadar şerbetli olduğumuzu akıllarından çıkardılar. Biz bunları gördük ve aştık, aşmaya devam edeceğiz. bunu da hep beraber yapacağız” dedi. İslam, Serdivan Spor Salonu’nda partisinin Sakarya Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Ak Parti ‘nin büyük bir siyasi tecrübeye sahip olduğunu anlattı. 

140126105 140126106

AK Partinin, ulu bir çınarın bu çağdaki en güçlü damarı olduğunu ifade eden İslam,  “Selçuklu çınarı, Osmanlı çınarı, Cumhuriyet çınarının en güçlü damarıdır. Köklerimiz o kadar derin, siyasi tecrübemiz o kadar engin ve yapmak istediklerimiz o kadar güzel ve büyük ki. Biz bu köklerden güç alıyoruz. Allah’ın izniyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da savrulmadan ve eğilmeden büyük bir kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz” dedi. 

140126107 140126108

İslam, Ak Parti olarak asla rehavete kapılmadıklarını söyledi. İslam, 30 Mart yerel seçimlerini büyük bir başarıyla tamamlayacaklarını belirtti. Türkiye ‘nin 30 Mart’ta demokrasi sınavı vereceğine işaret eden İslam, “Demokrasinin namusunun sandık olduğunu herkese göstereceğiz. Bu seçimde 30 büyükşehir belediyesi için mücadele edeceğiz. Bu büyükşehir belediyelerinin nüfusu, toplam nüfusumuzun yüzde 76′sını oluşturuyor. Bu nedenle büyükşehirlerdeki partililerimizin üzerine biraz daha fazla yük düşüyor” diye konuştu. 

 

Share
559 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ