logo

reklam

Barakada Ölü Bulundu….

Sakarya‘nın Arifiye ilçesinde şiddet uyguladığı gerekçesiyle kendisinden ayrı yaşayan eşine saldırdığı için bir süre cezaevinde yatan 44 yaşındaki Sebahattin Taş, tek başına kaldığı konteyner barakada ölü bulundu.

yalniz-yasadigi-barakada-olu-bulundu-6960412_x_o
Sebahattin Taş’ın telefonlara cevap vermemesi nedeniyle sabah saatlerinde barakaya gelen ağabeyi, kardeşini hareketsiz olarak buldu. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri ve polis Sebahattin Taş’ın öldüğünü belirledi. Yerdeki Taş’ın yanı başında kolonya ve ispirto şişeleri bulunurken, barakada da cok sayıda boş bira şişesi olduğu görüldü. 3 yıl önce şiddet uyguladığı gerekçesiyle eşi babaevine giden Sebahattin Taş’ın buraya baskın yapıp koruma kararına rağmen eşine saldırınca hapis yattığı ortaya çıktı.

Cezaevinden çıkınca tek başına yaşadığı evi de sigaradan çıkan yangında kullanılamaz hale gelend Sebahattin Taş’ın, konteyner barakada yaşamaya başladığı belirlendi. Taş’ın cenazesi bugün ikindi namazına mütakip sevenleri ve yakınları tarafından defnedildi. sakaryaturk.com Ailesi olarak bizlerde yakınlarına ve ailesine başsağılığı diliyoruz.

 

Share
557 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ