logo

reklam

Başkan Ali İnci İstifaya Hazırlanıyor…

Hendek Belediye Başkanlığı yapan Ali İnci, Milletvekilliği için istifa ediyor.

ALİ

Milletvekilliği için daha önceden yapmış olduğu toplantılarda da;“Ben aday olmayacağım. Aday gösterilmem halinde istifa ederim” diyerek kamuoyunun dikkatini çeken Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin sürpriz bir şekilde istifa kararı alması siyasete bomba gibi düştü.

Netgaste adına kendisi ile yaptığımız görüşmede Başkan İnci;

“Evet, 10 Şubat’da istifa ediyorum. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzerte, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na Bakanımız Sayın Ayşenur İslam’a bu anlamda çok teşekkür ediyorum. Ben, aday gösterilirsem istifa edeceğimi söylemiştim, şimdi gereğini yapacağım inşallah” dedi.

İnci daha sonra;

“Bu süreçte sayın milletvekillerimize, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na da ayrıca teşekkür ediyorum. Davet edildik, milletvekili adaylığı için tarafımıza teveccüh gösterilmiştir. Allah’ın izniyle bize gösterilen bu ilginin, desteğin hakkını vereceğiz. Hep birlikte daha iyi bir Sakarya için elimizden geleni yapacağımızdan, bilgi ve birikimlerimizi TBMM çatısı altında da paylaşmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Share
454 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ