logo

reklam

Başkan Öztürk Muhtarları Dinledi

Başkan Öztürk genişleyen hizmet ağını daha iyi yönetebilmek ve sorunların daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmesini sağlamak için düzenlenen istişare toplantısında ilçe muhtarları ile bir araya gelerek muhtarları dinledi.

Muhtarların Görüşleri Dinlendi

İlçe Muhtarlar Derneğinde gerçekleştirilen toplantıya Erenler İlçe Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İlçe Bürokratları ile İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı ve ilçe muhtarları katıldı. Erenlerde yapılması planlanan işler ile birlikte mahalle muhtarlarının görüş ve talepleri değerlendirildi.

“Kara Propagandalara Karşı Bilinçli Olalım”

Muhtarların sorunların çözümünde büyük rolü olduğunun altını çizen Başkan Öztürk ” Amacımız Erenleri bir adım daha ileri nasıl götürebiliriz. Bu konuda ve sorunların çözümü konusunda siz muhtarlarımızın görüş ve önerileri bizler için önemli. Sizler istekleri ve sorunları bildiriyorsunuz bizler de çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyerek Ülke gündeminde yer alan Afrin kentinin zafer ile ele geçirilmesine de değinen Başkan Öztürk “Gündemimize baktığımıza Afrinde yürütülen operasyonlar sonucu Mehmetçiğimiz kent merkezini de terör örgütlerinden temizledi.Buna karşı bölücü hain terör örgütü yandaşlarının yaptıkları sözlü ve yazılı propagandalara karşı muhtarlarımızın duyarlı ve dikkatli olmalarını istiyorum. Vatanımızın milletimizin huzuru ve birliği için bu kara propagandalara karşı bilinçli olmamız gerekiyor. Afrinde olanlar terör sevicileri tarafından çarpıtılarak sosyal medya hesaplarında Türkiye aleyhine yalan haber paylaşımında bulunuyorlar bunlara karşı dikkatli olalım” diyerek muhtarlara uyarıda bulundu.

“Birlik ve Beraberliğimiz Bozulmasın”
İlçe Kaymakamı Salih Karabulut ise konuşmasında ” Sizler mahallelerimizde bizlerin birer temsilcisisiniz. Bu doğrultuda bizler gibi hareket ederek, istişare yoluyla ilçemiz adına güzel işler yapma gayreti içerisinde olacağız. Belediye Başkanımız da gerçekten büyük gayret içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Bizler de elimizden geldiğince her alanda destek olmaya çalışıyoruz. İnanıyorum ki birlik ve beraberliğin çözemediği hiçbir problem yoktur. Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen terör örgütlerinin kışkırtmalarına kara propagandalarına oyunlarına gelmeyelim. Türk silahlı Kuvvetlerimizin yürüttüğü operasyonlarını haklı gerekçelerini hepimiz biliyoruz bunları dilimiz döndüğünce duyurup anlatalım” diye konuştu

Share
433 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ