logo

reklam

Başkan Öztürk’ten Kaymakam Sezgin’e veda yemeği

 DSC05184 

22.03.2008 gün ve 26824 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 5747 Sayılı Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması hakkında Kanun gereğince kurulan Erenler Kaymakamlığının kurucu Kaymakamı Mustafa Nazmi Sezgin’in İzmir Dikili Kaymakamlığına atanmasından dolayı Erenler Belediye Başkanlığınca veda yemeği düzenlendi. Balıkçı Abdullah’ta bir araya gelen katılımcılarla esprili bir şekilde samimi bir ortamda eski günler yad edildi. Başkan Öztürk gecenin sonunda Kaymakam Sezgin’e plaket takdim etti.

BLD_4593

 Erenler Meslek hayatımın balayıydı

Erenler İlçe Kaymakamı Mustafa Nazmi Sezgin Erenlerde çok memnun ve mutlu olduğunu söyledi. Sezgin; “Bu meslekte ve görevde 27. yılım doldu. Bütün çalıştığım yerlerde genel olarak memnundum sıkıntısız ve üzüntüsüz ayrıldım. Ama şerefimle temin ederim Erenler meslek hayatımın balayıydı. Başkanımı çok seviyorum ama en kötü tarafı benim yarım kadar olduğu için yan yana geldiğimizdeki görüntüydü. Bu veda yemeği için de ayrıca kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

İlk göz ağrımız

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk esprili bir veda konuşması yaptı. Öztürk, “Hani derler ya herkesin sevgi anlamında bir göz ağrısı vardır. Sayın Kaymakamınızda bizim ilk göz ağrımızdır. Özellikle benim bundan sonra her zaman sevgiyle saygıyla özlemle anacağım değerli bir dostum değerli bir kardeşimdir. Beraber yemeğe oturduğumuzda benim tabağımın yarısı ona giderdi. Bundan sonra ben ne yapacağım ve daha doğrusu kaymakamımız orda ne yapacak ben asıl onu düşünüyorum. Erenlerimize yaptığı hizmetlerden dolayı değerli Kaymakamımız Mustafa Nazmi Sezgin’e teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Share
722 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ