logo

reklam

Başkan Öztürk’ten Teşekkür Ziyaretleri

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye rekor oy ile destek veren Erenlerin kırsal mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlara teşekkür etti.

Değirmendere (5) Kayalar Reşitbey (2)

1 Kasım’da gerçekleşen 26. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’ye % 73.67 rekor oy ile destek veren Erenler halkına teşekkür ziyaretleri kapsamında Çaybaşı, Değirmendere, Kayalar Reşitbey, Ekinli, Yazılı ve Kamışlı mahallelerini beraberinde başkan yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte ziyaret eden Başkan Öztürk vatandaşlara teşekkür etti.

Yazılı (12)

Başkan Öztürk ziyaretlerde vatandaşlara teşekkür ederken bir yandan da vatandaşların dertlerini sorunlarını dinledi. Kurmaylarıyla sahaya inen Öztürk gelen talepleri ve şikâyetleri aldı. Anında müdahale ederek yapılması gereken ve yapılacakları sıraladı. Hizmet konusunda daha da verimli bir döneme girildiğini belirten Öztürk “önümüzdeki süreç içerisinde daha iyi, daha verimli ve daha aktif bir şekilde çalışmalara hız verilecek geliştirilecektir” dedi. Burada vatandaşlara istikrardan yana tercih yaptıkları için, ülkenin geleceği, ümmetin geleceği için doğru karar verdikleri için memnuniyetini dile getirdi. 7 Haziranda gereken mesajı aldıklarını belirten Başkan Öztürk bir kasımdan sonra gelen teveccüh ile vakit kaybetmeden çalışmalara başlamaları gerektiğini daha alınması gereken çok yol olduğunu söyledi.

Share
637 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ