logo

reklam

Başkan Öztürk’ten Teşekkür

Erenler Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Cavit Öztürk aday adaylığı süresince kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Yerel seçimlerde Erenlere 3. kez aday olan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk aday adaylığının genel merkez tarafından resmi olarak açıklanmasının ardından kendisini destekleyenlere teşekkür etti. Başkan Öztürk, AK Parti Sakarya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısının ardından AK Parti Erenler İlçe Teşkilatına geçerek kendisini havai fişek, konfeti, sis bombası, volkan ve meşalelerle karşılayan kalabalığa seslendi. Öztürk balkon konuşmasında herkesi saygı, sevgi ve muhabbetle selamladığını ifade ederek konuşmasına başladı…

140127104 140127107

Aday Adaylarına Teşekkür

Coşkulu kalabalığa seslenen Öztürk şunları söyledi.“Erenlerimizi bir Dünya Kenti yapmak için çıktığımız bu yolda bizlerden desteğini, güvenini esirgemeyen sevgili Erenler’li kardeşlerimi en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum.Yaklaşık 3 ay süren ve uzun bir maraton olan aday adaylığı süreci sona erdi. 11 arkadaşımız Erenler için mücadele etti. Her biri daha iyiyi daha güzeli yapmak için bu yola çıktı. Ben hepsine buradan teşekkür ediyorum. Bu 3 aylık süreçte Erenlere AK Parti adına çok şey kattıklarına inanıyorum. Her daim beraber olacağımız ümidi ile yaşıyorum. Kendilerini en kısa zamanda şahsen arayıp bir araya gelme daveti yapacağım. Bu ulvi yolda bizlerden desteğini esirgemeyen siz değerli vatandaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Ancak işimiz daha bitmedi Erenler için yapılacak daha çok işimiz var. Sakarya’da Erenler İlçesi olarak Belediye Bakanlığımızın üçüncü ve ustalık dönemini bize tebliğ ettiler. Ben inanıyorum ve siz de şuna inanın ustalık döneminde çok çok daha iyi şeyler yapacağız. Tabi bunu hep beraber yapacağız. Sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Bizim Erenlerde seçim ile ilgi bir endişemiz yok biz %60’ın üzerinde oy alarak bizlerden desteklerini esirgemeyenleri mahcup etmeyeceğiz.

140127105 140127106

(MKYK) Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek Erenler İlçe Teşkilatına geldi

Merkez Karar Yönetme Kurulu Üyesi (MKYK) Çiğdem Erdoğan Atabek Aday Tanıtım Programı sonrasında Erenler İlçe Teşkilatına gelerek Başkan Öztürk’ü bir kez daha tebrik etti. Coşkulu kalabalığa kısa bir balkon konuşması yapan Atabek şunları söyledi. “Erenler Belediye Başkanımız Cavit Öztürk sizlerin, Erenler halkımızın desteği ile hizmetlerine devam edecek. Eminim bu seçimlerde normalde bir çalışıyorsak beş kat daha fazla çalışacağız. Hepinizin bildiği gibi son süreçte hem Başbakanımız hem sizler hem de Türkiye için üstümüzde oynanan çok ciddi oyunlar var. 31 Mart sabahı burada coşku ile zaferimizi kutlayacağız inşallah. Sayın Başkanımıza yaptığı güzel çalışmalardan kıymetli hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun. Allah yolunuzu açık etsin. Başkanımızı 31 Mart sabahı burada hep birlikte tebrik edeceğiz inşallah.

140127109 140127108

Share
10860 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ