logo

reklam

Başkan Uslu Misafirleri İle Bayramlaştı

Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu Kurban Bayramı dolayısıyla başkanlık makamında misafirlerini ağırladı.

GKHN2400

Başkan Uslu yaptığı konuşmada, “bayramlar birlik ve beraberliğin, manevi duyguların, paylaşımların daha da üst seviyelere çıktığı günlerdir. Özellikle Kurban Bayramı’nda insanlarımız arasındaki yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duyguları daha da artmaktadır. Bu nedenle bu önemli günlerde her türlü birlik ve dayanışmayı ortaya koymamız gerekir. Bu vesileyle Kurban Bayramı’nın hayırlara    vesile olmasını, hep birlikte nice bayramlara ulaşmayı Yüce Allah’tan temenni eder, iyi bayramlar dilerim” şeklinde konuştu.

GKHN2341

Bayramlaşma törenine Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan, Emniyet Müdürü Erdem Mali, Jandarma Komutanı Hasan Dazkır, Milli Eğitim Müdürü İrfan Gerçek, Müftü Orhan Örnek, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Günnur Çelik, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, belediye personelinin yanı sıra vatandaşlarda katıldı.

GKHN2369

Bayramlaşma sonrasında her bayram olduğu gibi Başkan Uslu geleneği bozmadı, bayramlaşmak için gelen çocuklara bayram harçlığı dağıttı.

GKHN2424

Share
914 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ