logo

reklam

Arifiye Bu sefer maceraya değil Büyük Birlik Partisine oy verecek

Büyük Birlik Partisi adaylarını açıklamaya devam ediyor. Son aday ise Arifiye Belediye Başkanlığı için belli oldu. BBP Arifiye Belediye Başkan Adayı olarak Hakan YAZICI ismi resmi olarak parti tarafından açıklandı.

Arifiye Kültür Merkezi Teras Kafede Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet BAYRAK Büyük Birlik Partisi İl Başkan Vekili Suat ÇİLLİOĞLU, Büyük Birlik Partisi Sapanca İlçe Başkanı Özkan ATEŞ, Büyük Birlik Partisi Akyazı İlçe Başkanı Halit DERE,Alperen Ocakları Başkanı Erdem Ercan,Alperen Ocakları Üniversite Başkanı Burak TOPÇUOĞLU, Büyük Birlik Partisi Erenler Belediye Başkan Adayı Cemal CAN, Büyük Birlik Partisi Arifiye Belediye Başkan Adayı Hakan YAZICI Çok sayıda Arifiyeli toplantıya katıldı.

Büyük Birlik Partisi Arifiye Belediye Başkan Adayı Hakan YAZICI”BBP, 30 Mart’ta kendi adıyla, kendi amblemiyle ve ehliyetli adaylarıyla sandıkta olacaktır.Sandık kimin yolsuzluk yaptığını, kimin hırsızlık yaptığını, kimin rüşvet alıp verdiğini belirleyecek nokta değildir.Arifiye Bu sefer maceraya değil Büyük Birlik Partisine oy verecektir.”


BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ ARİFİYE ÇIKARMASI paylaşan: SAKARYATURK

 

 

Share
1052 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ