logo

reklam

Bekirpaşa’da Öztürk Rüzgarı

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz ve Ak Parti Erenler Gençlik Kolları başkanı Halim Yavşan, Bekirpaşa Mahallesinde çoşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Karnaval havasında geçen ziyarette Başkan Öztürk Erenler’in  öz evladı olmaktan gurur duyduğunu belirtti.

O bir halk ve hizmet adamı

“Cavit Öztürk’ü Bekirpaşa’ya anlatmak tereciye tere satmakla eş değer” diyen Ak Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz “Bekirpaşa zaten onu tanıyor, o Bekirpaşa’nın evladı.  Belediyeciliğin ustası ve duayeni.  O bir halk ve hizmet adamı. Bu dönem ustalık dönemi olacak. Yaptıklarını daha da geliştirecek. Ustalık döneminde hizmetleri iki katı büyüterek sizlere ulaştıracak”  dedi.

Engelli bakımevi

Bekirpaşa mahallesinin 2009 yılında Erenler Belediyesine bağlandığını belirten Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk  “O günden bu güne talep edilen hizmetlerin tamamını yaptık” dedi. Öztürk  “Mevcut durumdaki Bekirpaşa Belediyesi hizmet binasını, gerekli değişikliklerin yapılmasının ardından,  engelli bakımevi olarak kullanılacak duruma getirdik. Engelli Bakımevi özellikle bölgenin sosyal ve ekonomik açıdan hareketlenmesinin yanı sıra, istihdam açısından çok önemli olacak. Biliyorsunuz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına son olarak ilimiz Milletvekili Ayşenur İslam getirildi. Bu ilimiz için büyük bir şans. Kendilerinin desteği ile Engelli bakımevinin nisan mayıs gibi faaliyete geçmesini öngörüyoruz” diye belirtti.

Erenler Belediyesi 50. yılını kutluyor

Bekirpaşa Mahallesini ziyaretinin ardından Pirahmetler ve Nakışlar Mahallelerini de ziyaret eden Başkan Öztürk Nakışlar Mahallesinde yaptığı konuşmada Erenler Belediyesinin 50. Yılını kutladığını belirt. Öztürk “Ziyaret için buradayız, seçim çalışmaları kapsamında sizleri yeniden ziyaret ederek projelerimizden bahsedeceğiz.  Belediyemiz 50. yılını kutluyor. 1964 yılında 3 bin nüfuslu Belde Belediyesinden bugün 80 bin nüfuslu bir ilçe Belediyesi haline geldik. Çalışma aşkımızı, şevkimizi kaybetmeden hizmet ederken; yepyeni projeler üretmeye de devam ediyoruz.  Değişen ve gelişen Sakarya’nın parlayan yüzü Erenler sloganı ile çıktığımız yolda, ilçenin geleceğini inşa etmek için çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz” şeklinde konuştu

 

BLD_5610

Share
765 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ