logo

reklam

“Belediye serasında ilkbahara hazırlık”

Erenler Belediyesi’nin serasında yetiştirilmeye başlanan çiçek ve ağaç fidanları ilkbahar’da Erenlere güzellik kazandıracak.

140102106 140102107

Konuyla ilgili açıklama yapan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, ilkbahar aylarında ilçede rengârenk yeşil bir görüntü sağlamak için belediyenin yapımını tamamladığı seralarda çeşitli çiçek ve ağaç fidanları yetiştirmeye başladıklarını söyledi.

140102104 140102105

“Daha yeşil daha güzel bir Erenler”

Başkan Öztürk açıklamasının devamında, “ilkbahar mevsimi ile birlikte mevcut parklarımızda, ilçemizin muhtelif bölgelerinde ve yeni projelerimizde peyzaj düzenlemeleri ile ilçemiz çevresini güzelleştirme ve yeşillendirme çalışmalarında kullanılmak üzere 30 bin’in üzerinde çeşitli çiçek ve ağaç fidanlarını yeni yaptığımız bu seralarımızda yetiştirmeye başladık. Daha güzel daha yeşil bir Erenler için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Diğer taraftan havalarında güzel gitmesi sebebi ile de sadece ilkbahara hazırlık yapmıyor, mevcut parklarımızın da bakımlarını yapıyor yeşillendirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu..

 

Share
544 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ