logo

reklam

Birliğimizi kimse bozamaz

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, Milliyetçi hareket Partisi ve ülkücü hareketin her sıkıntılı dönemde olduğu gibi Türk Milletinin en yakınında bulunan, en sadık, güvenilir ve eskimeyen dostu olduğunu söyledi.

130

AŞURE İKRAMI

Acartürk, 1 Kasım öncesinde seçim çalışmalarına devam ediyor. Acartürk, bugün Çark Caddesi’ndeki MHP standında organize edilen Aşure İkramına katıldı. MHP’de daha önceki dönemlerde İl ve ilçe başkanlıkları görevlerinde bulunan eski ve yeni yöneticilerin de katıldığı programın ardından açıklamalarda bulunan Acartürk, “Milliyetçi Hareket’in gerçek sahipleri, ne partisini ne de ülkesini, hangi şartta olursa olsun yüzüstü bırakmayacak kadar onurlu insanlardır. Ülkemizin, Sakaryamızın ihtiyacı olduğu her durumda da bir araya gelerek tek yumruk olabilecek kadar da şerefli duruşları vardır. Birliğimizi kimse bozamadı, bundan sonra da bozamayacaktır” diye konuştu.

219

KADROLARIMIZ HAZIR

Acartürk, “Sakarya’daki hedeflerimize ulaşmak için, tüm teşkilatlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Sakarya’yı her geçen gün içine daha fazla çeken bu bataklıktan kurtarmak istiyoruz. Sakarya’ya, huzuru, temiz siyaseti ve Sakaryalıların söz sahibi olacağı bir yönetim anlayışını getirmek konusunda ısrarcı olacağız. Milliyetçi Hareket tüm kadroları ile buna hazırdır.” Dedi.

FERİZLİ’DE GÖVDE GÖSTERİSİ

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk, Karasu ve Ferizli’de seçim çalışmalarını sürdürdü. Ferizli’dekiçalışmalarda Eski Belediye Başkanı ve İlçe Başkanı Mustafa Akgün, İlçe Eski Başkanlarından İsmail Apti, Zekeriya Karadeniz ve Ferizli’nin kanaat önderlerinden Ahmet Hasbaş da kendisine eşlik etti. Acartürk, Ferizli ve Karasu’da MHP’nin bu seçimde oylarında patlama yapacağını belirterek, “Hemşehrilerimizin gösterdiği ilgiye şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

416

 

STK ZİYARETLERİNE DEVAM

MHP Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba ile birlikte Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ağırlanan Acartürk ve Açba, iş dünyasının temsilcileri ile güncel konular ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.

 

TÜMSİAD’A TEŞEKKÜR

Share
527 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ