logo

reklam

“BU PAKET ÇI-KA-CAK…”

Yavuz’dan muhalefete “İç Güvenlik” göndermesi

Ak Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Adalet Komisyonu Üyesi ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz İç Güvenlik Paketi hakkında sosyal medyadan muhalefete gönderme yaptı.

DSCF0772-640x320

Yavuz, “İç Güvenlik Reformu’nu meclisten çıkaramazlar” diyen muhalefete twitter hesabından seslenirken “Ey Muhalefet, galiba siz bizi halen tanımadınız! Zaten siz milleti de doğru düzgün tanımıyorsunuz ki. BU PAKET ÇI-KA-CAK…”dedi.

“UYKUSUZ GECELERE KENDİMİZİ ÇOKTAN HAZIRLADIK”

Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un muhalefet partilerini hedef alan tweetleri aynen şöyle:

“Muhalefet “İç Güvenlik Reformu”nu bu meclisten çıkartmayacaklarını söyleyip duruyor. Muhalefete kalsa bu meclisten hiçbir şey çıkmazdı zaten. Biz de “Bu paket öyle ya da böyle bu meclisten çıkacak” diyoruz. Kendimizi uykusuz gecelere çoktan hazırladık.

Muhalefetin “zaman kalmasın ve dolayısıyla iş üretilmesin” diye çevirip çevirip aynı şeyleri konuşması, sorsanız en büyük marifet (!)

Çıkarttıkları gerginlikler, yaptıkları hakaretler ve masalara vurarak çıkartılan tantun sesleri muhalefetin en güzel icraati (!)

Meclis Başkan Vekiline doğru yürümek, Hatibin sesini boğmaya çalışmak ve Kürsü işgalleri, son zamanlarda en çok tevessül ettikleri işlerden.

Ey Muhalefet, galiba siz bizi hala tanımadınız! Zaten siz milleti de doğru düzgün tanımıyorsunuz ki. BU PAKET ÇI-KA-CAK…”

(Haber Hülya Sürücü)

Share
346 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ