logo

reklam

BU ÜLKENİN MAYASI BİZİZ

Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatı İlçe taramalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında bu kez adres Söğütlü ilçesi oldu.

IMG_20150315_204437

İl Disiplin Kurulu Üyesi Mehmet Ali Özyardımcı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Tarhan, Şaban Selvican, Cengiz Bezirgan, Seyit Aslan, İlçe Başkanı Ekrem Kul, ve yönetim kurulu üyeleri Tokmaklıdere, Fındıklı, Levent, Kantar ve Küçük Söğütlü mahallesinde Kahvehane ziyaretlerinde bulundu.

IMG_20150315_185618

Çalışmalarının çok verimli geçtiğini ve halk nezdinde takdir gördüklerini söyleyen ilçe başkanı Ekrem Kul; “Fert fert dolaşarak halkımıza neden Saadet Partisi’ni tercih etmeleri gerektiğini ve neden Milli Görüş’ süz olmadığını, olamayacağını anlatıyoruz. Biz bu milletin aslıyız, özüyüz” dedi.

Milli Görüş’süz bir Türkiye’nin hiçbir zaman lider ülke olamayacağını iddia eden Kul; “İktidar partisi diyor ki un var, su var, tuz var, ben bunlarla ekmek yaparım. Ama bir şeyi unutuyorlar. Ekmek yapmak için maya lazım maya. Bu maya da sadece Saadet Partisi’nde var” diyerek “Genel seçimlerde Söğütlü’ de Saadet Partisi’nin birinci parti çıkacağına inançlarının tam olduğunu ve bu doğrultuda canla başla çalıştıklarını” söyledi.

Share
428 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ