logo

reklam

BÜL OTOMOTİV; AVM’DE CİTROËN C4 PİCASSO’YI TANITTI‏

BUL (4)

Citroën Sakarya Bayii Bül Otomotiv; Ekim ayı itibariyle Türkiye genelinde satışa sunulan Citroën’in 2014 model yeni aracı olan C4 Picasso’yı, hafta sonu Serdivan AVM’de tanıttı.

Citroën’in 2014 modeli

Cıtroen Bül Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Bülbül, Citroen Technospace parolası ile geliştirdiği Yeni C4 Picasso modelini 68 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğunu söyledi. Bülbül, tek motor ve 2 farklı donanım paketi ile satışa sunulan Yeni C4 Picasso modelin 1560 cc’lik ve 115 beygir gücünde bir motora sahip olduğunu söyledi. Hafta sonu Serdivan AVM’de C4 Picasso’yı tanıtan Citroën Sakarya Bayii Bül Otomotiv; araç ve aracın özellikleri hakkında ziyaretçilere bilgiler vererek, aracın satışı ile ilgili müşterilerini sıraya yazdı. Citroën’in 2014 model yeni aracı olan C4 Picasso hakkında bilgi veren Cıtroen Bül Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Bülbül, aracın selefine göre 140 kilogram daha hafifletilmiş yapısı ve içerdiği start&stop teknolojisi ile oldukça düşük bir yakıt tüketim değeri sunduğunu otomatikleştirilmiş 6 ileri robotize şanzıman seçeneği ile satışa sunduklarını belirtti.

BUL (1)

Araç hakkında

Tasarımında gelişen ve daha dinamik görülen çizgileri ön tarafta bulunan ince led farlar süslüyor. 16 ve 17 inçlik olarak sunulan alüminyum alaşım jantlar ise yine modelin dış tasarımından göze çarpan noktalar arasında yer alıyor. İç mekanda ise oldukça geniş bir kabin ve bagaj alanına sahip Yeni Citroen C4 Picasso, günlük kullanımı pratikleştiren saklama gözleri barındırıyor. Ayrıca paspas altında ise 2 adet gizli saklama bölmesi de mevcut. Tüm standart güvenlik donanımlarını bir arada sunmayı başaran C4 Picasso, Aktif Hız Düzenleme Sistemine de sahip. Bu sistem ile önde giden araç ile araya istenen mesafe konarak hız sabitlemesi yapılabiliyor. Şerit İhlali Uyarı Sistemi ve Otomatik Park Sistemi gibi bir çok önemli donanımı da barındıran C4 Picasso, uzun far kullanımında karşıdan gelen bir araç algıladığında otomatik olarak farlarını yakın konuma da getirebiliyor. Buzlu veya kaygan zeminler için özel olarak geliştirilmiş Akıllı Çekiş Kontrolü Sistemi sayesinde ise yol zeminine göre otomatik olarak çekiş sistemini kendisi düzenleyebiliyor. 7 inçlik dokunmatik ekrana sahip mültimedya sisteminde, hız, devir, tüketim gibi bilgiler sunulurken ayrıca navigasyon desteği de sağlanabiliyor. Ayrıca Bluetooth bağlantısı ile de telefon görüşmesi yapmam mümkün. Ön konsol üzerinde bulunan 12 inçlik HD panoramik ekran üzerinden ise aracın fonksiyonel özelliklerinde değişiklik yapılabiliyor.

BUL (3)

Share
2275 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ