logo

reklam

Cankurtaranlar Stop…

İki ayda 1500 kişiyi boğulmaktan kurtaran cankurtaran ekipleri maaşlarının tamamı yatmayınca denize çıkmayıp eylem yaptılar. Cankurtaran ekipleri paramız yatana kadar eylem yapacağız dediler.

140816103

Sakarya Büyükşehir İtfaiye daire Başkanlığı na bağlı Karasu da bulunan 21 cankurtaran ekibi taşoron firma maaşlarının tamamını yatırmayınca eylem yaptılar işe çıkmadılar. 14 Haziran 2014 tarinde göreve başlayan ve iki ay zarfı içinde 1500 kişiden fazla insanı denizden boğulmaktan kurtaran cankurtaran ekipleri maaşlarının tamamı yatmayınca taşeron firmaya karşı eylem yaptılar ve jetsi kileri denize indirmediler.

140816103

Cankurtaran ekipleri bizler çok buyuk zorluklar içerisinde burada görev yapıyoruz ve bizim maaşlarımızın tamamını yatırmadılar. Bizler sabah 09 dan akşam 19 za kadar sahilde görev yapıyoruz ve 2 ayda 1500 kişiyi boğulmaktan kurtardık ama bizlere yapılan haksızlığıda tahammül edemiyoruz. Evlerimizin elektriği bile kesildi ödeyemiyoruz zaten 3 ay gibi kısa bir süre çalışıyoruz bizim maaşlarımız yatana kadar biz eyleme devam edeceğiz dediler.  Cankurtaran ekipleri toplu halde deniz kenarında eylemlerine devam ediyorlar.

Share
628 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ