logo

reklam

CHP Aday Adayı Erden Meriç Kadınlar toplantısında konuştu..

CHP Sakarya İl Kadın Kolları’nın Parti Binasında Füsun Çetin Başkanlığında toplandı. Toplantıya CHP Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Erden Meriç te Katıldı.

1 2

Yaklaşan Yerel Seçimlerde gerçekleştirecekleri seçim çalışmalarında izleyecekleri yolları belirlemek, CHP’yi Adapazarı nda iktidara taşımak için kendilerine düşen görev ve sorumlulukları münazara etmek için buluşan CHP Sakarya İl Kadın Kolları’na CHP Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Erden Meriç de  eşlik etti.

 

CHP Adapazarı  Belediye Başkan Aday Adayı Erdan Meriç CHP Sakarya İl Kadın Kolları Toplantısında yapmış olduğu konuşmada İlk olarak projelerinden bahsetti.

 Adapazarı na Uluslar arası kongre sergi sarayı, konser salonu ve fuar yerleşkesi yapacağız,ayrıca fuar yerleşkesi içine kongreye gelecek yabancı ve yerli misafirleri ağırlamak için 400 yataklı lüks bir otel yapmayı taahhüt ediyoruz.

 

Ayrıca fuar yerleşkesi içinde daha fazla gelecek olan misafirler için özel sektörün de otel yapmasına izin verecek. Bu projenin bedeli yaklaşık 60 Milyon TL olup, yap-işlet-devret modeli ile gerçekleştireceğini söylüyoruz.

 Adapazarı’nda kuracağımız Fuar ve Kongre Merkezi gelecekte sayısız iş imkanları sunan uluslararası ticari fuarların önemli bir buluşma noktası da olacaktır. Dünyanın çok sayıda ülkesinden gelen katılımcı ve ziyaretçi de etkinlik kapsamında ulusal ve uluslar arası standartta hizmet ve altyapından yararlanacaktır.

Konuşmasının son bölümünde kadınların chp sahip çıkmasını gerektiğini söyleyen Erden Meriç “Siz kadınlar, haklarınıza sahip çıkmak için daha ne bekliyorsunuz. Anlaşılan odur ki, hiçbir toplum, kendi haklarına sahip çıkmadığı sürece ona hakkını verecek bir merci yoktur. Bir Atatürkümüz daha olmayacağına göre haydi kadınlar el ele verip partimize sahip çıkalım. 30 Mart’ta, Adapazarında, Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidar yapalım…” dedi.

 

Share
1061 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ