logo

reklam

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU “BAYRAMLAR KARDEŞLİKTİR,YARDIMLAŞMADIR, DAYANIŞMADIR VE BARIŞTIR” DEDİ, KURBAN BAYRAMINI KUTLADI.

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Kurban Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayımladı.

“Müslümanın Müslümana Kırdırılmadığı” Bir Bayram Dileğinde Bulunan Ve Ülkemizde Kardeşçe Kucaklaşma İsteyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Mesajı Şöyle ;

“Ülkemizin Ve Bölgemizin Çok Ciddi Sorunlarla Karşı Karşıya Olduğu Günümüzde Kurban Bayramını Buruk Ama Geleceğe Umutla, Güvenle Bakarak Kutluyoruz.

Gelecek Bayramlarımızın Bayram Gibi Karşılanması Ve Kutlanması İçin Attığımız Her Adımın Ve Ağzımızdan Çıkan Her Sözün, Hem Bayram Ruhuna Uygun Olması, Hem De Giderek Ağırlaşan Sorunların Çözümüne Katkıda Bulunması, Kardeşliğe, Yardımlaşmaya, Dayanışmaya, Paylaşmaya, Demokrasiye Ve  Barışa Hizmet Etmesi Gerekir.

Bu Sorumluluk, Bu Duygu Ve Bu Düşüncelerle,Müslümanın Müslümana Kırdırılmadığı,Ülkemizde Kardeşlerin Kucaklaştığı,Dünyada, Bölgemizde Ve Ülkemizde  Barışın, Özgürlüğün, Hukukun, Demokrasinin Egemen Olduğu Bayramlarla,İnsanlık Alemine, Müslüman Dünyasına Ve Hepimize, Refah, Huzur, Sağlık Diliyor,

Kurban Bayramımızı İçtenlikle Kutluyor, Sevgiler Saygılar Sunuyorum”

CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu, önceki Cumhurbaşkanlarından Süleyman Demirel’in bayramını kutladı.

Antalya’da bulunan Demirel’i telefonla arayan Kılıçdaroğlu, genel olarak iç ve dış sorunlarla ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu, Demirel’e sağlıklı ve huzurlu bir bayram diledi. Demirel’de aynı dileklerle Kılıçdaroğlu’nun bayramını kutladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’nın Çukurambar semtinde bir taksi durağını ziyaret etti.

Taksicilerle sohbet eden Kılıçdaroğlu, onların sorunlarını dinledi, Cumhuriyet Halk Partisi’nin esnafın sorunlarını bildiğini, çözüm  önerileri ürettiğini söyledi.   Kılıçdaroğlu taksicilerle bayramlaştıktan sonra duraktan ayrıldı.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Ecevit Keleş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Bayramların toplumdaki birlik ve beraberliği pekiştirdiğini, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı özel günler olduğunu ifade eden Keleş, “ Bu yıl bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmakta ve bu mübarek günleri idrak ederek rahmet ve bereketiyle buluşmaktayız.

Güzelliklerin bir arada yaşandığı bayramlar eş, dost, akraba, hasta ve yakınları ziyaret etmek, çocukları sevindirmek, muhtaç kişilere yardım ederek dargınlıkların giderilmesi için en güzel fırsattır.” Ecevit Keleş,” Bizler, bu fırsatı iyi değerlendirmeli Kurban Bayramı’nı milletçe kardeşliğimizi pekiştirerek, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak huzur içinde bir bayram yaşamalıyız. Kurban Bayramı’nın ülkemize ve halkımıza barış, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”dedi 

CHP Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Raşit DÜNYA Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Bayramların toplumdaki birlik ve beraberliği pekiştirdiğini, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı özel günler olduğunu ifade eden Keleş, “ Barış,Kardeşlik ve Özgürlük dolu bir gelecek dileğiyle Kurban Bayramınızı  kutluyor.Sağlık ve Mutluluklar diliyorum.

CHP Hendek Belediye Başkan.A.adayı Ahmet Selami KARAKADI, kurban bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Barış,kardeşlik ve huzur dileklerimizle tüm halkımızın kurban bayramını kutlar.

Esenlikler dilerim.                                                  

KENDİMİZ İÇİN DEĞİL,

HENDEK İÇİN  HİZMETE HAZIRIZ

CHP Geyve Belediye başkan aday adayı Erol AKYEL Kurban Bayramı Mesajı Yayınladı

Dini Bayramlarımız Barış, Sevgi ve Kardeşlik Duygularımızın Yoğunlaştığı, Hoşgörü  ve Dayanışma İkliminin Daha Egemen Olduğu Çok Özel Günlerimizdir.

Geyveli Hemşerilerim ile Tüm Vatandaşlarımızın Mübarek Kurban Bayramını En İyi Dileklerimle Kutlar Sağlık, Mutluluk Ve Esenlikler Dilerim.

 

 CHP Hendek Belediye Başkan.A.adayı Ahmet Selami KARAKADI, kurban bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Barış,kardeşlik ve huzur dileklerimizle tüm halkımızın kurban bayramını kutlar.

Esenlikler dilerim.

KENDİMİZ İÇİN DEĞİL,

HENDEK İÇİN  HİZMETE HAZIRIZ

– See more at: http://sakarya54.net/haber_detay.asp?haberID=8851#sthash.rcDasW4m.dpuf

CHP Geyve ilçe Başkanı Ertan İnönü, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bayramlar birliktir, dirliktir, kardeşliktir.

Bayramlar sevgidir, saygıdır.

Bayramlar dayanışmadır, yardımlaşmadır, paylaşmadır.

Bütün vatandaşlarımızla İslam âleminin Kurban Bayramını esenlik, huzur ve mutluluk dileklerimle kutluyor, sevgiler, saygılar sunuyorum.”
CHP Sapanca Belediye başkan aday adayı Tuncay Cebeci

Kurban Bayramı Mesajı Yayınladı

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle

kutlar.Sağlık,mutluluk ve esenlikler dilerim

 

Share
1179 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ