logo

reklam

CHP İL BAŞKANI ERDOĞAN ISIR KARDEŞİME TAVSİYEM

DEĞERLİ KARDEŞİM;

ERDOĞAN ISIR BENİM TAVSİYEMİ SAKIN YANLIŞ ANLAMA UNUTMA Kİ,SEN ÇOCUK İKEN,BEN GENÇLİĞİMDE,RAHMETLİ ÜNAL OZAN,CEMAL SAKARYA,SELÇUK GEDİKLİ,OSMAN AVCI VE CEVDET ÇETİN KAYA,HAYRETTİN UYSAL,HASAN FEHMİ GÜNEŞ VE AKLIMA GELMEYEN BİRÇOK HALKIN GERÇEK ÖNCÜLERİ ÇIKARSIZ,MENFAATSİZ,YALNIZ HALKININ MUTLULUĞUNU DÜŞÜNEN ,GERÇEK CHP’Lİ DOSTLARIMLA SAĞIN KALESİ BULUNAN,SAKARYA TOPLUMUNA HİZMET VERMEYE ÇALIŞTIK VEDE O ZAMANLARDA BAŞARILI OLDUK.

O GÜNDEN BUGÜN TAHMİNEN GEÇEN 45 YIL İÇERİSİNDE,SAKARYA CHP İL VE İLÇE TEŞKİLATLARINDA GÖREV ALAN BAZI DOSTLARIMIZIN HARİCİNDE,YÖNETİME GELEN KİŞİLER,ÇIKARLARI OLAN CHP’LİLERİN HARİCİNDE,BENİM GİBİ,GERÇEK CHP’Lİ VEFALI DOSTLARIN KAPILARINI AÇMADILAR ADETA DIŞLADILAR.

BENİM GİBİ,BİNLERCE CHP’Lİ VATANDAŞIN OLDUĞUNU ASLA UNUTMA.SOR SORUŞTUR ARA BUL VE BU KÜSKÜN AMMA,KALBİNDE ALLAH KORKUSU OLAN VİCDANLI CHP’Lİ HALKINDAN,ESKİ YÖNETİCİLERİN YAPAMADIĞINI SEN DOLAŞARAK YAP VE ONLAR NAMINA SEN HELALLİK ALMANI TAVSİYE EDERİM.

ESKİDEN DEĞER VERDİĞİM BİR ENGİN ÖZKOÇ VARDI.SAKARYA’NIN ASİL GENÇLERİNDEN OLAN RAHMETLİ ÜNAL OZAN’IN GRUBUNDAN OLAN,ENGİN ÖZKOÇ,KARDEŞİMDE ÇOK DEĞİŞTİ.

AMMA,UNUTMASIN Kİ;ONUNDA BİR GÜN SALTANATI BİTER.VE UNUTULUR GİDER.FAKAT BİR GERÇEK VAR Kİ,BAŞTA RAHMETLİ ÜNAL OZAN VE ZAMANINDA HALKLA İÇ İÇE OLAN,CHP’Lİ YÖNETİCİLERİ ,BUGÜN SAĞCISI DA, SOLCU SUDA TIPKI,RAHMETLİ ( KARAOĞLAN) BÜLENT ECEVİT’İ UNUTAMADIKLARI GİBİ SAKARYA HALKI HİZMET EDENLERİ,ASLA UNUTMUYOR.

MESLEKLERİM GEREĞİ ,BEN TOPLUMUN İÇİNDE YAŞIYORUM.BUNU BEN DEĞİL SAKARYALI HALKIM BANA SÖYLÜYOR.SİZ VE SİZİN GİBİLER,BANA İSTER İNANIN İSTERSENİZ İNANMAYIN. AMMA BEN GERÇEKLERİ BİR CHP’Lİ OLARAK ,SAYIN KARDEŞİM ERDOĞAN ISIRA HATIRLATMAK İSTEDİM.

Ve KENDİSİNE,SAKARYA CHP İL BAŞKANLIK GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM SAYGILARIMLA

İSMAİL AYDIN

Share
433 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ