logo

reklam

CHP İL BAŞKANI TAŞKENT” TEŞEKKÜRLER SAKARYA”

CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, tüm Sakaryalılara seslenerek, “Yarınki sonuca bakmadan, hesap kitap algısına düşmeden yaklaşık 300 köyde, yüzlerce kahvede, evde, sokakta, dükkanda bizi ağırlayan, derdini, tasasını, umudunu bizimle paylaşan tüm hemşerilerimize teşekkür etmek istiyorum” dedi.

DSCF0481

Taşkent yaptığı yazılı açıklamada, 7 milletvekili adayı, parti yönetimi, kadın ve gençlik kolları işbirliğiyle çok yoğun ve başarılı bir kampanya sürecini geride bıraktıklarını söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 25 Ekim’deki köy mitingleriyle taçlandırdığı çalışmaların, sandığa yansıyacağına tüm kalbiyle inandığını belirten Taşkent, CHP milletvekillerinin, dün olduğu gibi bugün de yalnızca CHP’nin değil, Sakarya’nın vekilleri olacağının altını çizdi.

Taşkent, şunları söyledi:

“Biz, insan ayırmadan, halk için siyaset yapıyoruz. Türkiye’de gençlerimizin işsizlik sorunu var! Eğitim ile ilgili sorunları var! Çiftçimiz üretemez hale geldi! Buna karşın CHP olarak tek bir şey söyledik; Biz varız,Yaparız! Gerek ekonomi politikaları gerek tarım ve eğitim politikaları olarak her şekilde iktidara talibiz, hazırız. Tüm siyasi parti seçmenlerine sesleniyorum; Parti yöneticileriniz kendilerine güvenlerini kaybetmiş olabilir. CHP’nin seçim beyannamesine benzer vaatlerde bulunmaları bunun kanıtıdır. Özellikle 7 Haziran sonrası yaşanan tüm gelişmelerde şunu çok net gördük ki; bugün Türkiye’nin sıkıştığı tüm alanlarda CHP’siz çözüm mümkün değil. Diğer partilerin sağduyulu seçmenlerinin; hükümet kurma aşamasında hiç bir çözüme yanaşmayanlara, kendi tabanının güvenini kaybedip, bizden oy isteyenlere çözümden ne anladıkları belli olmayanlara,çözümün kendisinden bihaber olanlara verilecek oylarının olmadığını, bugün, ülkemizin içerisinde bulunduğu hassas durumu dikkate alarak, Cumhuriyet Halk Partisi’ni tercih edeceklerini biliyoruz. Ülkemiz için, Sakarya için 4 yıllığına yetki istiyoruz.

Kimse CHP seçmenin aklını vicdanını hafife alıp küçümseyemez ve saygısızlık yapamaz.

Yarınki seçimlerin, halkın iradesinin sandığa yansıyabileceği barış ve huzur ortamında gerçekleşeceğine inanıyorum. Sonuç şimdiden kentimize, ülkemize hayırlı olsun.

Ülkemiz için önce Türkiye diyoruz! Gelin 4 yıl için bize yetki verin ülke nasıl yönetilir gösterelim!”

Share
485 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ